Команда Bitcoin Gold повідомила про нові проблеми

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
276 переглядів
Не встиг вщухнути скандал навколо шахрайського гаманця MyBTGWallet, що вкрав у користувачів криптовалюти на $ 3,3 мільйона, як Bitcoin Gold повідомив про проблеми з іншим гаманцем. Хакери замінили код Windows-гаманця на Github на шкідливе програмне забезпечення.

Проект Bitcoin Gold повідомив про хакерську атаку на свій репозиторій на порталі Github. За інформацією команди проекту, зловмисники замінили інсталяційний файл для Windows-гаманця «приблизно 4,5 дні назад» на «два підозрілих файли невідомого походження».

Код гаманця був замінений в період з 21 листопада 09.39 по 25 листопада 22.30 UTC.

Якщо ви не скачували інсталяційний файл Windows-гаманця в цей період, ви можете проігнорувати це попередження


, - написала команда Bitcoin Gold в листі розсилки.

Всі, хто завантажив файл Windows Wallet в період з 21 листопада 09.39 по 25 листопада 22.30 UTC не повинен використовувати цей файл жодним чином. Якщо файл був запущений, то комп'ютер, на якому він був запущений, повинен бути перевірений з особливою обережністю; файл повинен бути вилучений, комп'ютер має бути ретельно перевірено на наявність шкідливих програм і вірусів, а будь-які криптовалюти на гаманцях, доступних на цьому комп'ютері, повинні бути негайно переміщені на нові адреси гаманців


, - підкреслюється в повідомленні.

Відомо, що шкідливе ПЗ не виявляється антивірусними програмами. З якою метою установник гаманця був замінений, невідомо, але команда Bitcoin Gold передбачає, що зловмисники розмістили код, який після установки на комп'ютери користувачів міг викрадати інформацію про користувача і його акаунти і красти криптовалюти.

В даний час в репозиторії Bitcoin Gold на Bithub розміщено справне програмне забезпечення.

Нагадаємо, що минулого тижня вибухнув скандал навколо шахрайського гаманця MyBTGWallet, який команда Bitcoin Gold рекомендувала для використання. При створенні адрес для нової криптовалюти Bitcoin Gold сервіс вимагав від користувачів вказувати свій приватний ключ або seed-ключ від сторонніх гаманців. Після цього кошти користувачів в інших криптовалютах переводилися на інші адреси. За різними оцінками, вкрадені виявилися криптовалюти на суму від $ 2 до $ 3,3 мільйона. Користувачі звинуватили команду Bitcoin Gold в безвідповідальній рекомендації шахрайського сервісу, але проект дистанціювався від скандалу, заявивши, що не несе відповідальності за сторонні сервіси.

Інформацію про нові проблеми проекту Bitcoin Gold користувачі сприйняли в багнети. Коментарі до публікації в офіційному твіттері про злом сховища не скупилися на сарказм:

Що за чортівня така цей Bitcoin Gold? Ви що, серйозно?


[media=https://twitter.com/Carpediemactor/status/934601860450631680]

П'ята криптовалюта по капіталізації. Прокиньтеся вже.За станом на 27 листопада, Bitcoin Gold торгується по $ 368, а його капіталізація досягла $ 6,1 мільярда.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах