Близько 4 мільйонів Bitcoin можна вважати втраченими назавжди

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
238 переглядів
До теперішнього часу до 3,79 млн Bitcoin можуть бути безповоротно втрачені. Про це говорять результати дослідження аналітичної компанії Chainalysis, передає Fortune.

Якщо вірити цим даним, то до моменту, коли будуть видобуті всі 21 млн монет, фактична кількість BTC на ринку виявиться значно меншою. Так, сьогодні вже не дуже зрозуміло, де знаходяться від 2,78 млн до 3,79 млн Bitcoin - від 17% до 23% від загального обсягу, відповідно.

В ході дослідження, фахівці Chainalysis використовували детальний емпіричний аналіз блокчейну Bitcoin. Підсумки були отримані після поділу вже випущених монет на кілька категорій - залежно від віку та активності транзакцій. У деяких сегментах компанія використовувала статистичну вибірку для визначення втраченої суми.

У категорію "Видобуті монети" потрапили всі Bitcoin-и, випущені в 2017 році (передбачається, що серед них втрачених немає). "Транзакційні" - ті, що були витрачені або пересилалися за останній рік: серед них втрати склали близько 2%. Стільки ж і в групі "Стратегічні інвестори" (особи і компанії, що зберігають Bitcoin 1-2 роки).

Набагато вищий відсоток втрачених Bitcoin в групі "Вийшли з обігу" - серед тих, хто зберігає валюту від 2 до 7 років. Так, від 30% до 50% настільки "древніх" монет, створених на зорі BTC, можуть вважатися сьогодні втраченими. Відзначимо, в даному випадку не враховуються крадіжки або зломи гаманців, оскільки, в такому випадку, монети не втрачаються, а просто переходять в інші руки.

Крім того, до них можна додати близько мільйона монет, що належать творцеві Bitcoin під псевдонімом Сатоші Накамото: він не виходив ні з ким на зв'язок з 2011 року, тому про долю цих монет невідомо зовсім нічого. У зв'язку з цим, багато хто побоюється, що коли-небудь на ринку можуть трапитися непередбачені потрясіння, якщо така кількість BTC несподівано "спливе".

Відзначимо, в число клієнтів Chainalysis входять такі організації, як Податкове управління США і Європол. Користуючись даними компанії, правоохоронні органи намагаються отримати детальну інформацію про те, хто володіє валютою і як вона рухається. Наприклад, блокчейн-стартап встановив місцезнаходження зниклих Bitcoin MtGox.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?