Нова європейська криптобіржа зможе здійснювати обмінні операції в Євро

CryptoExplorer         Немає коментарів         Globitex Литва
148 переглядів
Біржа Globitex отримала ліцензію на емісію електронних грошей (EMI license) від Банку Литви, регулятора однієї з держав-членів Євросоюзу.

Ліцензія дозволить Globitex інтегруватися в систему SEPA (Single Euro Payments Area) без залучення комерційних посередників, що дозволить безпосередньо здійснювати платежі в Євро в усьому світі, пише Bitcoin Magazine.

Globitex планує заснувати нові стандарти в торгівлі криптовалютами не тільки з технологічної та торгової точок зору. В першу чергу справа стосується юридичної сторони питання. Ми збираємося забезпечити безпечний перехід до цифрової ери


, - заявила Ліза Айзупьете, керуючий директор біржі.

В майбутньому творці біржі хотіли б зробити Bitcoin пріоритетним платіжним засобом в процесах міжнародної торгівлі, в тому числі - в продажу цінних металів, нафти, сільськогосподарської продукції та інших біржових товарів.

Обмінний майданчик Globitex був заснований в 2017 році і зараз перебуває на стадії бета-тестування. Розробка платформи тривала два роки. Одним із засновників проекту став колишній виконавчий директор Bitcoin Foundation, Джон Матоніс.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?