Tether надуває бульбашку USDT: компанія випустила ще 10 млн. токенів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT
202 перегляди
Дивацтва навколо проекту Tether не закінчуються. Компанія раптом вирішила випустити ще 10 млн. USDT, повідомляє newsbtc.com.

Це вже не перша несподівана емісія USDT. Більшість таких випусків збігаються з різким зростанням ціни Bitcoin. Довести, що відбувається щось незаконне, на даний момент практично неможливо. Проте, тема залишається вельми спірною, це очевидно.

Tether швидко стає компанією нон-грата в світі Bitcoin. Компанія продовжує випускати нову валюту на регулярній основі, що часто призводить до зростання ціни Bitcoin. Це не просто збіг, але велика бульбашка прорветься рано чи пізно.

Остання емісія токенів в розмірі 10 млн. USDT викликає багато запитань. Це відбувається прямо зараз, коли ціна Bitcoin впритул підійшла до 10 000 $. Багато хто припускає, що саме ці нові USDT проштовхнуть Bitcoin за межі цього бар'єру. Деякі користувачі вказують, що в цілому випущено 20 мільйонів нових токенів, а не тільки десять мільйонів. Дуже тривожний розвиток подій, м'яко кажучи.

Генеральний директор біржі Bitfinex і Tether - це одна і та ж людина. І хоча факт змови довести не так просто, одне ми знаємо точно: нові 10 млн. монет були відправлені безпосередньо на Bitfinex. Це не може бути випадковим, тим більше, що це сталося не в перший раз. Такими темпами біржа дійсно ризикує стати новою Mt Gox. Такої ситуації всі хочуть уникнути перш за все.

У той час, як Tether стверджує, що все законно, їх відмова від незалежного аудиту, по всій видимості, припускає щось інше. З новими токенами, які тепер кинулися на інші криптовалютні біржі, ситуація виглядає вкрай нездорово. Це безперечно пояснює сплеск вартості деяких альткойнів останнім часом. Залишається тільки сподіватися, що в найближчі тижні і місяці нічого катастрофічного не станеться.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?