2020: Економісти пророкують найбільше падіння фондового ринку за всю історію людства

CryptoExplorer         Коментарів: 2    
236 переглядів
Що робити, коли фондовий ринок обрушується? Деякі експерти вважають криптовалюти найбільш безпечним притулком для грошей і припускають, що багато інституційних інвесторів будуть вкладати саме в Bitcoin і Ethereum.

За даними журналу Fortune, нинішній бичачий ринок акцій є другим за тривалістю існування в історії і триває цілих 104 місяці, попередній бичачий ринок тривав 113 місяців і закінчився в 2000 році.

Для багатьох експертів математика дуже проста, за їхніми підрахунками наступний крах фондових ринків слід очікувати протягом декількох років, і швидше за все до 2020 року.

Те, що протягом останніх дев'яти років процентні ставки по акціях, облігаціях і нерухомості були явно переоцінені, видно неозброєним оком, вартість акцій навіть такі гігантів «блакитних фішок», як Apple, Microsoft і IBM, занадто завищена, хоча трейдери нас переконують у протилежному. Виходячи з даних передумов очікується вирівнювання вартості і падіння значної частини ринку. Як говоритися «в переповненому залі, завжди вхідні двері маленькі».

Економісти і експерти попереджають про завищені ставки, наприклад Ендрю Смітерс каже:

Американські акції переоцінені на 80%.


Пророк інвесторів, Марк Фабер, відомий як Dr. Doom, сказав, що «інвестори зараз знаходяться на фінансовому Титаніку», і їм «належить запаморочливе падіння, що суперничає з усіма великими катастрофами в історії фінансових ринків».

Джим Роджерс, який заснував разом з Джорджем Соросом Quantum Fund, пророкує апокаліптичний сценарій, він говорить:

Майбутній «Біблійний» крах вартістю 68 трлн. $ готовий стерти з лиця землі мільйони американців.


Також відомий економіст Джеймс Дейл Девідсон, який передбачив кризи 1999 року (фондову бульбашку 2000, яка луснула) і криза 2007 (обвалення 2008), вимагає 50% корекції ринку.

Аналітик eToro, Михайло Мащенко, заявив, що коли велика фінансова катастрофа обрушиться на світові ринки, погляди і устремління фінансових структур будуть націлені на Bitcoin.

Згідно з проектом Bitcoin Price Index (BPI), ринкова капіталізація всієї криптовалюти перевищує 300 млрд. $; з них частина Bitcoin - це 160 млрд. $. Погодьтеся, що це левова частка всієї суми, і це тільки коли вартість підбирається до 10000 $ за монету.

У найближчі місяці ми побачимо зростання інституційних інвесторів і обмінних операторів, що працюють з криптовалютами, а також зростання інтернет-банкінгу. Такі глобальні фінансові гіганти як JP Morgan Chase, The Chicago Board Options Exchange, Chicago Mercantile Exchange планують найближчим часом запустити торги Bitcoin-деривативів на основі криптовалют. Нью-Йоркський стартап LedgerX запустив свої перші довгострокові опціони на Bitcoin, термін дії яких закінчується 28 грудня 2018 року.

Спостерігаючи як збільшується потік інституційних інвесторів, які вкладають все більше і більше грошей в криптовалюти, починаєш думати, що похмурі і поки неймовірні прогнози, зроблені економістами і фінансистами, можуть насправді здійснитися.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Коментар #1: 29 листопада 2017 13:58
Написав: Тихий простір — група: Гості  
Публікацій: 0   |   Коментарів: 0
Хто робив переклад з російської? Схоже ніби якісь дошкільнята
Коментар #2: 29 листопада 2017 14:18
Написав: CryptoExplorer — група: Адміністратори  
Публікацій: 659   |   Коментарів: 5
Цитата: Тихий простір
Хто робив переклад з російської? Схоже ніби якісь дошкільнята

А що саме не влаштовує в перекладі?
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?