Чому ми бачимо «стіни» купівлі і продажу в криптовалютах?

CryptoExplorer         Немає коментарів    
413 переглядів
В наші дні спекуляція, на жаль, є невід'ємною частиною криптовалют. Поточні ціни на окремі монети і маркери (токени) багато в чому засновані на спекуляціях, які нікого не повинні дивувати. Також не дивно, що є такі речі, як стіна на купівлю і стіна продаж, які дуже сильно впливають на ціну. Тепер саме час обговорити мету таких стін.

Стіни на купівлю і продаж


Неважко зрозуміти, чому на біржах формуються т.зв. стіни на купівлю і продаж. Практично на кожному ринку існують масові замовлення на купівлю та продаж по кожній з популярних валют. Це стосується Bitcoin, Litecoin, Ethereum і будь-якої іншої монети, що дає більше 500 Bitcoin в обсязі торгів. Існує багато людей, які купили ці валюти за низькою ціною і прагнуть продати подорожче якомога швидше.

Більш того, великі власники криптовалют, яких називають китами, ефективно маніпулюють криптовалютними цінами. Не в їх інтересах допустити, щоб валюти виходили вище певного рівня. Стіна на продаж часто є штучним механізмом придушення ціни нижче максимального порогу, де кити можуть скуповувати багато дешевих монет. Якщо у вас є гроші, щоб спекулювати на ринку, швидше за все ви це зробите.

Всупереч поширеній думці стіни купівлі і продажу не будуються якоюсь конкретною людиною. Як тільки з'являться більші ордери на купівлю і продаж, звичайні люди також почнуть розміщувати їх по тій ж ціні. Більш того, біржі навряд чи коли-небудь збудують стіни продажів на свій розсуд, якщо тільки це не в рамках конкретного угоди. У більшості випадків такі угоди відносяться до ICO, де розробники домовляються викупити певну кількість монет за певною ціною.

Ще один момент, який завжди буде під великим питанням, чи є якась конкретна «стратегія», пов'язана зі збереженням ціни, крім спекулятивної. Ймовірно, спонтанні великі ордери на купівлю і продаж з'являються в тому випадку, якщо хтось хоче провернути спекулятивну операцію. Існує багато різних торгових стратегій купувати або продавати, стіни не є єдиним способом.

З іншого боку, стіни на продаж часто розглядаються як ознаки серйозної ліквідності. Це добре показує, що для купівлі доступно багато монет. Знову ж таки, без достатнього попиту на купівлю, майже немає сенсу розміщувати активні замовлення на продаж. У цих випадках кити воліли б скидати свої монети і заповнювати існуючі замовлення на купівлю. Багато хто купує стіни, часто залучають великих власників, які хочуть злити свої монети.

Варто відзначити великі замовлення на купівлю та продаж. У багатьох випадках ці ордери з'являються тільки протягом короткого періоду часу, а потім повністю пропадають. Ці ордери однаково можуть переміщуватися вгору або вниз, в залежності від того, як ринок реагує на уповільнення цими стінами. Очевидно, що маркет-мейкери все ще покладаються на великі стіни, хоча їх вплив іноді незначний.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?