Компанія Tether випустила ще 50 мільйонів токенів USDT

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT
409 переглядів
Незважаючи на зростаючі підозри користувачів про неспроможність компанії, Tether провела чергову масову емісію токенів USDT. У відповідь на звинувачення, в компанії заявляють про резерви в розмірі майже $ 500 мільйонів, але відмовляються назвати банки, де вони зберігаються.

За останню добу компанія Tether емітувала ще 50 мільйонів токенів чотирма траншами: 3 транші по 10 мільйонів і 1 транш за 20 мільйонів токенів USDT.

Токен Tether виконує функцію криптовалютного аналогу американського долара і прив'язаний до його курсу. Компанія-емітент токенів заявляє, що кожен токен забезпечений реальними фіатними резервами.

Нова емісія токенів USDT не була обійдена увагою відомим противником компанії, Twitter-користувачем під ніком Bitfinexed.

Хто б міг подумати. Ще 30 мільйонів шахрайських токенів Tether в дорозі! Разом, за останні 24 години - 50 мільйонів нових токенів Tether. 50 мільйонів Tether куплені, тоді як сайт компанії навіть не працює!


, - обурюється користувач.

[media=https://twitter.com/Bitfinexed/status/935121655252373505]

Токени USDT торгуються на багатьох криптовалютних біржах. У їх числі, крім Bitfinex, майданчики Poloniex і Bittrex, Binance, HitBTC і інші.

Користувачі підозрюють, що Tether афілійована з гонконгською криптовалютною біржею Bitfinex, і звинувачують обидві компанії в використанні токенів USDT для маніпуляцій ринком.

Публічно зв'язок Bitfinex і компанії Tether, яка емітує "цифровий долар", не підтверджувалася. Але на користь зв'язку свідчать документи і виписки з реєстрів юридичних осіб, що витікають у мережу.

Серед останніх знахідок - згадка керівників біржі Bitfinex, Джанкарло Девазіні і Філіпа Поттера в Paradise papers («Райських документах»), документах офшорної юридичної компанії Appleby і Asiaciti Trust, що потрапили в мережу.

Згідно з ними, Поттер заснував компанію Tether Ltd на Британських Віргінських островах в 2014 році. Девазіні значиться акціонером компанії. Крім цього, нинішній виконавчий директор біржі Bitfinex, Жан-Люк Ван дер Вельд, є також одним з директорів в Tether.

Tether заперечує всі звинувачення у фінансовій неспроможності компанії.

Ми приватна корпорація з достатніми активами. Наші бухгалтерські документи в даний час перевіряються однією з п'ятдесяти найбільших консалтингових компаній США Friedman LLP


, - йдеться в їх останній заяві.

До заяви прикріплений попередній результат аудиторського аналізу. Згідно з документом, за станом на 15 вересня 2017 року, на рахунках Tether було майже $ 443 млн і 1590 євро.

Friedman LLP підтверджує в документі, що від Tether були отримані банківські підтвердження по рахунках в фіатній валюті та інші підтвердження, що стосуються фінансового становища компанії. Назви банків, в яких у Tether є рахунки, в документі спеціально зафарбовані.

Ми не станемо наражати на небезпеку наших клієнтів, розкриваючи назви наших банків. Як знають ті з вас, хто активний на криптовалютному ринку, існує тиск з боку великих банків-кореспондентів в США, які намагаються залякувати інші фінансові установи, щоб вони не працювали з криптовалютними спільнотами


, - пояснюється в заяві Tether.

Тепер Tether стверджує, що компанія «тісно співпрацює з фінансовими регуляторами, правоохоронними органами, посадовими особами банків та IT-спеціалістами».

Що стосується крадіжки токенів USDT на суму $ 30,95 мільйонів 19 листопада, то компанія повідомила, що виявила причину вразливості в системі безпеки і працює над перенесенням платформи на нову, більш безпечну інфраструктуру.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах