Винахідливі власники Tesla майнять криптовалюту

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг
254 перегляди
Кілька креативних власників Tesla придумали спосіб заробити на своїх електромобілях за допомогою майнінгу криптовалют.

Деякі майнери використовують майнінг-машини в якості невеликих обігрівачів, що скорочує витрати на опалення. Інші як джерело енергії використовують сонячні батареї, що робить їх заняття не тільки менш витратним, але і більш екологічним.

Будь-яке джерело електроенергії, за яке не потрібно платити повну вартість або взагалі не потрібно платити, - це можливість для майнерів збільшити прибуток в непрості для себе часи. Tesla і інші електрокари мають вільний доступ до електроживлення на багатьох зарядних станціях, тому те, що хтось здогадається підключити до них машини для майнінгу, було лише питанням часу.


Ідею запропонував один з членів Tesla Owners Worldwide в Facebook - можливо, в жарт. Але в іншого автомобіліста почуття гумору виявилося специфічним, або у нього просто було більше часу: він взяв і втілив цю ідею в життя. Деякі учасники групи припустили, що потужність установки може доходити до 3 кіловат, а значить, їй буде потрібно кондиціонер для охолодження. Інші підняли етичне питання про те, чи не є крадіжкою використання не за призначенням енергії для електрокара.

З одного боку, це може стати способом компенсувати витрати на електромобіль. З іншого, це підвищує вплив на навколишнє середовище. Прихильники такої діяльності вважають, що хтось все одно буде займатися майнінгом, тому електрокар або майнінговая ферма - яка різниця?

У будь-якому випадку сценарій, за яким електромобілі будуть блокувати зарядні станції для бажаючих підзаробити, малоймовірний. Електромобілі тільки набирають популярність, в той час як майнінг її поступово втрачає.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?