Tether почне випускати USDT на блокчейні Litecoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Litecoin Tether USDT
330 переглядів
Команда OMNI оголосила про плани щодо початку випуску токенів USDT на блокчейні Litecoin. Про це повідомляється в офіційному блозі OMNI. Нагадаємо, що досі USDT випускалися виключно поверх блокчейну Bitcoin. Незважаючи на те, що додаткові деталі команда проекту поки що не оприлюднила, можна припустити, що таке рішення було прийнято на тлі тривалої невизначеності в питанні про масштабування мережі Bitcoin.

Litecoin, тим часом, вже інтегрував такі важливі оновлення, як, наприклад, Segregated Witness, а також дає такі переваги, як висока швидкість транзакцій і низькі комісії.

Поки, втім, залишається неясно, чи планується повна відмова від блокчейну Bitcoin і перехід на Litecoin. Як зазначено в блозі OMNI, в планах компанії додатково присутній запуск ноди RSK (Rootstock).

Нагадаємо, ще деякий час назад курс USDT, який за задумом творців повинен бути жорстко прив'язаний до долара США, пережив найзначніше падіння і в певний момент досяг нижнього значення в $ 0,89.

Порушення паритету почалося після того, як американський банк Wells Fargo припинив обслуговування вихідних транзакцій з вхідних в його структуру кореспондентських банків Тайваню. Таку ж проблему зазнала гонконгська біржа Bitfinex, що на певному етапі навіть призвело до судового позову проти Wells Fargo.

Ситуація в значній мірі стабілізувалася після того, як криптобіржа Bitfinex частково відновила раніше заморожені виплати в фіатних валютах, а в середині травня паритет знову був відновлений.

Більш того, на тлі початку, в кінці минулого тижня, зниження вартості більшості криптовалют, USDT за останні кілька днів демонструє позитивну динаміку. Так, ввечері у вівторок, 26 червня, курс USDT досягав $ 1.06.

Нагадаємо, в травні про рішення відмовитися від блокчейну Bitcoin на користь Litecoin оголосила децентралізована соціальна мережа Yours. Минулого тижня стало також відомо, що Litecoin тепер підтримує і провідний постачальник Bitcoin-рішень і провайдер популярного гаманця BitGo.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах