Проект Kibo розподілить $ 13 млн. між власниками токенів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Kibo
308 переглядів
З 30 листопада команда Kibo запускає план з розподілу коштів для всіх партнерів, включаючи власників платформ KiboPlatform, в розмірі вкладеної суми в доларах США на момент ICO з додатковим нарахуванням коштів у подвійному розмірі. Kibo - це платформа, за допомогою якої кожен власник зможе отримати можливість розвитку свого власного лото з повністю готовою інфраструктурою.

Концепція децентралізованої ігрової платформи Kibo була презентована трохи більше року назад і стала першим в світі проектом в області ігрової індустрії, який оголосив про рішення закласти в основу всіх ігрових процесів технологію смарт-контрактів Ethereum.

Але, за заявою творців платформи, можливості мережі не дозволяють зараз запустити глобальне промо і прийняти користувачів, до вирішення питання ціни газу і масштабованості з боку команди Ethereum.

Якщо найближчим часом команді Ethereum вдасться вирішити питання вартості газу - це дозволить Kibo запустити перший реліз з можливістю прийняти до 10 000 користувачів. А запуск промо та залучення більшої аудиторії стане можливим тільки після вирішення питання масштабованості в мережі Ethereum.

План розподілу коштів не вплине на подальший розвиток Kibo. Також даний розподіл не є викупом токенів або платформ - всі токени і платформи в повному обсязі і без будь-яких змін залишаться за нинішніми власниками.

Всі кошти будуть розподілені винятково з маркетингового фонду Кібо. За словами команди - вона може дозволити собі піти на такий крок без значної шкоди для подальшого розвитку проекту. Рішення розподілити частину коштів було прийнято для того, щоб партнери Kibo могли чекати запуску платформи без будь-яких фінансових ризиків.

Всі кошти призначені для промо, які залишаться після розподілу, будуть розміщені на відкритому гаманці команди, де вони перебуватимуть до фактичного запуску платформи, який буде супроводжуватися промо-розіграшем в кілька десятків мільйонів доларів.

Другою важливою подією буде проведення верифікації всіх користувачів платформи. Проходження KYC має велике значення для вирішення багатьох завдань, пов'язаних з майбутнім розвитком платформи. В тому числі, це буде невід'ємним кроком в процесі розподілу коштів, з метою не допустити спірних ситуацій.

Для цього був створений спеціальний ресурс, який дозволить крок за кроком пройти всі необхідні етапи, включаючи створення нового гаманця, який буде основним і єдиним гаманцем в бек-офісі KiboPlatform після оновлення платформи. Саме на цей гаманець будуть нараховані токени, що належать користувачеві, після оновлення контракту, а також всі одержувані ним доходи в майбутньому.

Для того, щоб заповнити заявку на розподіл - необхідно пройти за цією адресою, використовуючи для входу логін і гасло від kiboplatform.net.

Заявку на розподіл коштів можна подати не пізніше 20 грудня 2017 року.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах