Dash представляє трирічний план розвитку

CryptoExplorer         Немає коментарів         Dash
132 перегляди
Dash, провідна цифрова валюта, орієнтована на платежі, сьогодні оприлюднила свою довгоочікувану «дорожню мапу» для Evolution, а також амбітні плани на 2017 рік до 2020 року і далі.

У восьмисторінковій дорожній мапі, яка тепер доступна на веб-сайті Dash, міститься інформація про поетапний випуску продукту, децентралізованої платіжної платформи, призначеної для забезпечення повної безпеки, комерційного та споживчого обслуговування, доступною на глобальному рівні, оперативної, доступної на будь-якому комп'ютері або пристрої, з комісією, помітно меншою, ніж у конкурентів. Dash Evolution, що розробляється протягом майже півтора року, що пройшла дві третини шляху розробки продукту, оголошена до повного публічного запуску в червні 2018 року. Альфа версія Evolution вийде в грудні для обмеженого числа ділових партнерів. Обмежений набір функцій Evolution буде перетворений в mainnet в лютому, старт повної версії Evolution запланований на червень.

Генеральний директор Dash Core Райан Тейлор заявив:

Dash Evolution значно покращить використання цифрової валюти. Мета Evolution полягає в тому, щоб усунути незручності для продавців і споживачів, щоб будь-яка людина, незалежно від віку, національності, освіти або технічної підкутості, могла використовувати цифрову валюту кожен день і практично для будь-яких цілей. Подумайте про Evolution як про онлайн-платежі, системи, подібної до PayPal або Venmo, але повністю децентралізованої, в якій користувач завжди контролює власні гроші. Більш того, Evolution буде недорогою, без транскордонних зборів або обмежень. Удосконалення платіжної сфери відбувається постійно, з нашим підходом Dash може стати першою цифровою валютою для масової аудиторії.


Evolution приєднається до великого списку оновлень Dash, який дозволить протоколу обробляти сотні мільйонів транзакцій в день з їх підтвердженням протягом лічених секунд.

Технічний директор Dash Core Енді Фрір сказав:

Ми вже ведемо переговори з партнерами, які мають доступ до тисяч угод, дні, коли 3% втрачається по кожному продажі полічені. Одночасно з безперервною розробкою і тестуванням Dash почне роботу з трейдерами, фіат-обмінниками, користувачами, уважно прислухається до їх відгуків і відповідним чином налаштує платформу. Evolution - багатообіцяючий проект, але ми досягнемо всіх поставлених цілей за допомогою команди All-Star, що складається з десятків кращих програмістів світу, дослідників, менеджерів проекту і експертів по роботі з користувачами. Ми працюємо кожен день, щоб зробити Evolution чудовим платіжним засобом для мільйонів.


Dash планує включити великий обсяг транзакцій в фізичних точках продажу, на пристроях і через онлайн-трансляції одночасно за допомогою моделі MASTERNES з підтвердженням обслуговування і за допомогою апаратних мікросхем Dash, здатних обробляти порядки швидше від цільових обчислювальних платформ. Апаратний проект буде очолювати нова науково-дослідна галузь Dash, Dash Labs, на чолі з CTO Енді Фріром і засновником та старшим радником Еваном Даффілдом.

Dash Labs буде відповідати за дослідження і розробку спеціалізованого обладнання з відкритим вихідним кодом, включаючи спеціалізовані чіпи для прискореної обробки блоків. Ми бачимо, як важко блокчейну масштабуватися, особливо коли впровадження відбувається так швидко. І біткойн, і ефіріум помітно гальмують, коли число транзакцій становить 300 000 на день. Наша філософія інша, вона тісно пов'язана з баченням творця біткойнів, що ноди в кінцевому підсумку переростуть в окремі ферми серверів. Мережа P2P стає бекендом валюти з інтерфейсом, що складається з кінцевих користувачів


, - сказав Фрір.

Dash зменшить дизбаланс з майнінгом, існуючий в інших Proof of Work мережах, дозволить підвищити масштабованість ланцюга, оскільки їх система забезпечує компенсацію за запуск обладнання для обслуговування мережі. Згодом Masternodes стануть більш потужними, а модель стимулювання гарантує, що в міру зростання Dash, а разом з ним і потреб в обладнанні, провайдери отримають відповідну оплату за свої послуги.

Технічні амбіції Dash в 2020 році полягають в установці апаратного забезпечення мастерноди на окремі мікросхеми, дозволяючи кожній мастернодам масштабуватися до такої міри, коли вони зможуть заповнювати власний центр обробки даних.

Ми раді оголосити про наші наміри світу. Спільнота Dash націлена на те, щоб винаходити гроші, створювати світ фінансових можливостей і свободи в масовому масштабі. Надаючи перші в світі дійсно цифрові гроші, які доступні кожній людині з телефоном, ми розуміємо, що трансформуємо життя людей


, - сказав Тейлор.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?