Tether: ще одна емісія на $ 50 млн.

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT
639 переглядів
За досить короткий термін компанія Tether випустила набагато більше токенів USDT, ніж, на думку багатьох, необхідно на ринку. Навіть у вихідні робота не припиняється: у цю суботу було випущено ще 50 млн. USDT. Відзначимо, що кожна додаткова емісія збігається з початком ралі Bitcoin і подоланням ним нових рекордних значень.

Згідно з внутрішніми правилами Tether, кожен такий токен повинен бути забезпечений доларом США, що знаходяться на рахунку компанії. Отже банківський рахунок Tether повинен поповнитися на $ 50 млн. Так як Tether не публікує результати аудитів, невідомо чи відбулося це. Представник компанії пообіцяв представити ці дані «в максимально короткі терміни», після чого випуск USDT продовжився.

Так само залишається незрозуміло з якою метою випускаються додаткові маркери USDT. Можна припустити, що реальний попит на USDT впав разом з останніми новинами про підозрілу діяльність компанії. Дехто припускає, що Tether і Bitfinex навмисне піднімають курс Bitcoin. Поки це тільки домисли, але нові докази, хоча і непрямі, з'являються щотижня. Кожен раз, коли на ринок потрапляє нова порція USDT, курс Bitcoin починає рости.

Безумовно, ці 50 млн. USDT стануть предметом дискусії в найближчі дні. Операції Tether викликають все більше сумнівів, що не дивує, оскільки діяльність компанії відрізняється повною непрозорістю. Поки це тільки припущення, а прямих доказів винності компанії немає, як, втім, і немає доказів невинності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах