Діаманти, платина, срібло та інші форки Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Super Bitcoin Bitcoin Platinum Bitcoin Uranium Bitcoin Silver Bitcoin Cash Plus
533 перегляди
Слідом за відносно успішними Bitcoin Cash і Bitcoin Gold. в грудні власники Bitcoin можуть отримати ще цілих п'ять нових форків.

Ф'ючерси форку Bitcoin Diamond, про який ми вже писали, зараз торгуються за ціною близько $ 50.

Новина про майбутні форки з'явилася в Твіттері в четвер. Super Bitcoin повинен з'явитися 15 грудня на блоці 498888, в той час як Bitcoin Platinum і форк з чудернацькою назвою Bitcoin Uranium отримають свої блоки 23 і 31 грудня відповідно. Знімок блоку останнього поки невідомий, як і блок ще одного форку, Bitcoin Silver. Крім цього, на 501407-му блоці намічений форк Bitcoin Cash Plus.

І все це за один місяць. Схоже, що нове явище, так зване Initial Fork Offering (IFO), в наступному році може набрати розмах, який можна порівняти з популярністю ICO в цьому.

Вчора cnLedger, китайський новинний ресурс про криптовалюти, опублікував твіт, в якому повідомлялося про «IFO в Ethereum». Його збирається реалізувати якийсь розробник, який брав участь у форку Bitcoin Gold. Ще 15 листопада cnLedger дав визначення IFO: це форки з премайном, які більше нагадують замасковане під форк ICO. Поява IFO особливо актуальна для Китаю, де ICO поки офіційно заборонено.

Всі форки, так чи інакше, запускаються під гаслами поліпшення Bitcoin, але, найімовірніше, не всі з них отримають підтримку спільноти, якщо згадати дуже неоднозначне ставлення до Bitcoin Gold. Так чи потрібні поліпшення Bitcoin при наявності цілого ринку альткойнів - питання відкрите.

Ніхто не може цього заборонити, і зрозуміло, що зараз найпростішим способом відразу набрати велику користувацьку базу є створення форку головної криптовалюти, замість запуску нової.

Не виключено, що криптовалютні біржі будуть додавати нові форки в торгові пари і нараховувати їх пропорційно балансу в Bitcoin. При використанні програмних або онлайн-гаманців варто використовувати тільки перевірені рішення, щоб уникнути втрати коштів. Нагадаємо, минулого місяця, в результаті шахрайства онлайн-гаманця для Bitcoin Gold, користувачі позбулися понад $ 3 млн. в різних криптовалютах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах