Інструкція: як налаштувати для майнінгу AMD Radeon RX Vega з алгоритмом CryptoNight

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD VEGA відеокарта майнінг
674 перегляди
Вже деякий час алгоритм CryptoNight, який використовується такими криптовалютами, як Electroneum (ETN), Monero (XMR), Sumokoin (SUMO), Karbowanec (KRB) і рядом інших, досить вигідний для майнінгу на відеокартах від AMD. Графічні процесори AMD з алгоритмом CryptoNight працюють краще, ніж Nvidia, особливо останні графічні процесори AMD Radeon RX Vega.

Програмне забезпечення, що поставляється разом з даними відеокартами не позбавлене недоліків і може викликати головний біль при налаштуванні майнінгу, зате самі графічні процесори дають дійсно хорошу продуктивність, якщо використовувати алгоритм CryptoNight.

Представляємо швидку і легку інструкцію для того, щоб позбутися від деяких проблем з майнінгом за допомогою графічних процесорів Vega і алгоритму CryptoNight.

- Почніть з завантаження та встановлення Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta for Blockchain Compute, так як це драйвер, який забезпечує кращу продуктивність для майнінгу з CryptoNight на Vega.

- При встановленні драйвера потрібно пройтися по налаштуваннях Radeon/Gaming/Global Settings кожного графічного процесора майнінгової установки і переконатися, чи відключений їхній сегмент пам'яті HBCC, а також чи не включені режими Crossfire на деяких GPU - і при необхідності відключити їх. Перезавантажте систему і переконайтеся, що HBCC і Crossfire відключені на всіх відеокартах.

- При кожному запуску системи необхідно відключити і знову включити всі її графічні системи, так як така схема дій дає найкращу продуктивність при майнінгу. Це можна зробити вручну через диспетчер пристроїв, хоча є і автоматизований спосіб. Для цього вам потрібно завантажити відповідну версію Devcon для встановленої у вас операційної системи Windows.

- Нижче представлені команди відключення/включення всіх графічних процесорів AMD RX Vega за допомогою інструменту DevCon.exe відповідно:

devcon.exe disable "PCI\VEN_1002&DEV_687F"

devcon.exe enable "PCI\VEN_1002&DEV_687F"

- Наступним кроком є розгін/уповільнення графічних процесорів, щоб отримати оптимальну комбінацію продуктивності і потужності. Тут налаштування можуть відрізнятися, залежно від карти. Ви можете використовувати вбудований інструмент Radeon Wattman від AMD, але він не дуже зручний. Тому краще використовувати OverdriveNTool, що може значно спростити процес тестування графічного процесора і налаштування тактової частоти пам'яті.

- Деякі люди роблять остаточні налаштування частоти/напруги GPU в реєстрі після того, як дослідним шляхом вибрали оптимальний варіант, і ці параметри завантажуються автоматично при запуску майнінг-установки. Однак, зручно використовувати функцію профілю OverdriveNTool і перед запуском майнера застосувати налаштування з профілю. Ось приклад того, як ви можете завантажити профіль, який ви зберігаєте як «XMR» для шести графічних процесорів, використовуючи OverdriveNTool (можна зберегти різні профілі для різних алгоритмів):

OverdriveNTool.exe -p0"XMR" -p1"XMR" -p2"XMR" -p3"XMR" -p4"XMR" -p5"XMR"

- Тепер ви можете перейти на програмне забезпечення для майнера з алгоритмом CryptoNight. Їх багато, але не всі вони дають кращу продуктивність з графічними процесорами Radeon RX Vega. Два варіанти з кращою продуктивністю на даний момент - це Cast XMR і остання версія XMR-stak. Якщо ви використовуєте XMR-stak, то переконайтеся, що налаштували програму-майнер з двома програмними потоками на одну відеокарту, але для цього буде потрібно більше віртуальної пам'яті. Обидва майнери вимагають значної віртуальної пам'яті, тому переконайтеся, що у вас є в запасі 48-64 ГБ.

Дотримуючись наведених вище порад, ви можете отримати 1800-2000 хеш/сек. для майнінгу з алгоритмом CryptoNight на кожному графічному процесорі AMD Radeon RX Vega. Якщо ваші відеокарти не перегріваються, то, швидше за все, ви домоглися непоганої продуктивності. Якщо ви використовуєте майнер XMR-stak, то алгоритм CryptoNight-light дозволить вам майнити деякі валюти, такі як AEON, з тими ж налаштуваннями, але з подвоєним хешрейтом, в порівнянні з CryptoNight.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах