23 грудня в мережі Bitcoin може відбутися хардфорк Lightning Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin, Lightning Bitcoin
539 переглядів
Анонімна команда розробників анонсувала новий хардфорк Bitcoin - Lightning Bitcoin. Орієнтовно, поділ мережі повинен відбутися 23 грудня на блоці 499 999. Як запевняють його творці, LBTC повинен втілити в собі найкращі риси BTC і Ethereum.

Lightning Bitcoin - це форк блокчейну Bitcoin. За рахунок механізмів консенсусу DPoS (Delegated Proof of Stake) і блоків розміром 2 Мб він збільшить швидкість транзакцій, сприятиме децентралізації і підтримувати смарт-контракти. LBTC об'єднує в собі переваги Bitcoin і Ethereum, щоб створити більш цінний і функціональний токен


, - йдеться на сайті проекту.

Про команду LBTC, на даний момент, практично нічого не відомо - на сайті вона представлена лише безликим малюнком. Відзначається, що керує проектом китайський бізнесмен Джек Чжан, «засновник DAF і ChainFunder, ранній інвестор в AntChain, NEM, Metaverse, IOTA і Qtum». У ролі радника виступає Ду Он - «венчурний капіталіст з Кремнієвої долини, засновник JIC Capital, винахідник Blockchain Robot і експерт в області роботи з ком'юніті».

Як запевняють творці, механізм консенсусу DPoS дозволить домогтися «технологічної демократії і компенсувати негативні ефекти централізації, обумовлені алгоритмом Proof-of-Work». Стверджується, що завдяки значному скороченню кількості нод, що беруть участь, LBTC зможе досягати консенсусу за секунди і збільшить швидкість транзакцій.


Як видно на порівняльній таблиці, в блокчейні LBTC планується значно підвищити і швидкість майнінгу - до одного блоку в 3 секунди. Також в хардфорку відсутня підтримка SegWit, але представлений захист від повторного відтворення. Крім того, в Lightning Bitcoin не передбачено механізмів ускладнення майнінгу, а для видобутку нових монет використовується CPU.

Як обіцяють творці, всі власники BTC, в момент форку, отримають на свої гаманці рівну кількість LBTC в співвідношенні 1:1. Стверджується, що серед майданчиків, які вже заявили про підтримку проекту, присутні CEX.io, BTCC, BtcTrade, OKEX, Huobi, TaiYi, BCEX і Allcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?