EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c з покращеною продуктивністю майнінгу Bitcoin Gold

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold Nvidia майнінг відеокарта Zcash
360 переглядів
Минуло досить багато часу з тих пір, як вийшло останнє оновлення EWBF's Zcash CUDA майнера, який, на даний момент, є одним з найбільш використовуваних додатків для видобутку монет на алгоритмі Equihash за допомогою відеокарт Nvidia. Нова версія майнера 0.3.4c стала доступна для членів спільноти Bitcoin Gold в гілці форуму BitcoinTalk.

Оновлений EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c обіцяє збільшити швидкість видобутку приблизно на 4% (за даними інформації про реліз). Після проведення швидкого тестування майнера на відеокарті GTX 1080Ti було підтверджене невелике зростання продуктивності майнінгу. Також варто відзначити, що на GTX 1070Ti можливе ще більш високе зростання продуктивності.

Зверніть увагу, що збільшення продуктивності при переході на нову версію може залежати від налаштувань ваших графічних процесорів (налаштувань TDP і частот чіпу і пам'яті), тому випробуйте нову версію і повідомте про результати в коментарях.

Новий EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c може бути використаний для видобутку Bitcoin Gold (BTG) або будь-яких інших монет на алгоритмі Equihash, тому нова версія призначена не тільки для тих хто видобуває BTG.

Варто відзначити, що майнер поставляється у вигляді бінарників для ОС Windows і Linux і має комісію розробника 2%, яку, втім, можна і відключити за допомогою параметру командного рядка.

Завантажити EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c для Windows або Linux
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах