EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c з покращеною продуктивністю майнінгу Bitcoin Gold

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold Nvidia майнінг відеокарта Zcash
312 переглядів
Минуло досить багато часу з тих пір, як вийшло останнє оновлення EWBF's Zcash CUDA майнера, який, на даний момент, є одним з найбільш використовуваних додатків для видобутку монет на алгоритмі Equihash за допомогою відеокарт Nvidia. Нова версія майнера 0.3.4c стала доступна для членів спільноти Bitcoin Gold в гілці форуму BitcoinTalk.

Оновлений EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c обіцяє збільшити швидкість видобутку приблизно на 4% (за даними інформації про реліз). Після проведення швидкого тестування майнера на відеокарті GTX 1080Ti було підтверджене невелике зростання продуктивності майнінгу. Також варто відзначити, що на GTX 1070Ti можливе ще більш високе зростання продуктивності.

Зверніть увагу, що збільшення продуктивності при переході на нову версію може залежати від налаштувань ваших графічних процесорів (налаштувань TDP і частот чіпу і пам'яті), тому випробуйте нову версію і повідомте про результати в коментарях.

Новий EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c може бути використаний для видобутку Bitcoin Gold (BTG) або будь-яких інших монет на алгоритмі Equihash, тому нова версія призначена не тільки для тих хто видобуває BTG.

Варто відзначити, що майнер поставляється у вигляді бінарників для ОС Windows і Linux і має комісію розробника 2%, яку, втім, можна і відключити за допомогою параметру командного рядка.

Завантажити EWBF's Zcash CUDA Miner 0.3.4c для Windows або Linux
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?