Власний шлях DASH

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH
564 перегляди
Минулого тижня відбулася незвичайна ситуація з ринковою капіталізацією криптовалют, коли майже всі з основних криптовалют з ТОП 50 на CoinMarketCap почервоніли, DASH показала двозначне зростання.

Як цій криптовалюті вдалося так різко відірватися від інших? Аналітик Investing.com, Танзель Ахтар, пояснює це поєднанням вдалого періоду і стратегії просування DASH.

Маркетинг і пропозиції DASH


З початку листопада 2017 ціна на DASH зросла з близько 270 доларів США до 764. Серед цифрових активів, що не походять від Bitcoin, він має найбільшу цінність в розрахунку на одиницю.

Раніше повідомлялося, що ця «приватна криптовалюта» іноді рухається в протилежному напрямку, коли ситуація з іншими валютами погіршується. Але ці розбіжності, зазвичай, були меншими, ніж ті, що спостерігалися минулого тижня.

Ахтар відзначив недавню угоду DASH з KuvaCash, сервісом грошових переказів і обміну для країн на кшталт Зімбабве. DASH стала офіційним блокчейн-засобом обміну.

Незважаючи на ажіотаж, використання криптовалют в регіоні тільки зароджується. Але DASH може дуже своєчасно зміцнитися на хвилі політичної нестабільності.

Об'єднання з KuvaCash коштувало DASH 550 000 доларів США, що на даний момент є одним з найбільш дорогих проектів валюти. Але від інших криптовалютних проектів її відрізняє унікальна особливість - модель управління з власним бюджетом.

Це дозволяє DASH створювати партнерства і укладати спонсорські угоди, коли у інших просто немає на це ресурсів. Подобається вам ця модель чи ні, ця особливість привертає найбільше уваги поза спільнотою.

Залучення уваги збільшує зростання ціни


За словами Ахтара, ці угоди привернули увагу популярних репортерів. У ЗМІ поза межами галузі, більшість активів, що не походять від Bitcoin, майже не згадуються, а назви більшості альткойнів відзначаються із застереженням.

Не заважає і ціна в 700 доларів. Так починається циклічний процес - висока ціна породжує увагу, яка, в свою чергу, викликає зростання ціни, і так далі. 

Основна діяльність відбувається також на торговому майданчику - корейській біржі Bithumb. Незважаючи на технічні та адміністративні недоліки, в кінці 2017 року на Bithumb відбуваються значні рухи. А за останні 24 години DASH увійшла в першу десятку на цій біржі з об'ємом торгів більше 20 мільйонів доларів.

До відома, на Binance обсяг торгів DASH перевищує 23,4 мільйона доларів. Азійські трейдери, або, по крайній міре, трейдери на азійських біржах, розглядають цю валюту як товар підвищеного попиту.

Трейдери і користувачі просто шукають щось нове?


Останнє, на чому наголосив Ахтар - криптовалютні біржовики втомилися від суперечок і технічних обмежень Bitcoin. Програмне забезпечення основного протоколу недавно оновилося до версії 12.2, при цьому розмір блоку був збільшений до 2 МБ, а комісії за транзакції скоротилися в 10 разів. Але чи витримає валюта інтенсивність трафіку, як у Bitcoin?

Більш висока швидкість, прийнятна ціна і поточна популярність можуть підвищити привабливість DASH в якості альтернативної криптовалюти. Цікаво, що спочатку вона називалася Darkcoin, але ця приватна криптовалюта майже не згадується в даний час. У статті Ахтара вона тільки коротко згадується, але не розглядається в якості основного елементу.

Чи можливо, що трейдери, інвестори і навіть користувачі просто шукають щось нове? Навіть якщо це так, DASH першою впадає в очі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?