Antminer D3 Blissz - модифікована прошивка для підвищення продуктивності майнінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         Antminer ASIC майнінг Bitmain
398 переглядів
Не секрет, що у більшості виробників ASIC-пристроїв стандартні прошивки, зі своїми налаштуваннями за замовчуванням, навряд чи можна назвати оптимальними, з точки зору продуктивності. Часто буває так, щоб отримати максимальну швидкодію від пристрою, користувач повинен змінити стандартні налаштування і оптимізувати їх. Деякі просунуті користувачі беруть це питання в свої руки, щоб ще більше оптимізувати прошивку пристрою, збільшити стабільність і надійність, а також додати додаткові функції, які допоможуть власнику пристрою збільшити свій дохід.

Одним з таких випадків є оптимізована прошивка Antminer D3 Blissz, для однойменного ASIC-майнера від Bitmain, що працює на алгоритмі X11. Оптимізована прошивка обіцяє знизити енергоспоживання пристрою аж до 20%, а також додає деякий додатковий функціонал, такий як можливість зміни напруги, що подається на ASIC-чіпи, можливість оверклокінгу і андерклокінгу чіпів і більш ефективне управління швидкістю обертання вентилятора.

В інтерфейсі прошивки додані деякі зміни і покращення, які спрощують використання пристрою. Крім того прошивка збільшує продуктивність майнінгу, а також робить цей процес більш надійним і стабільним.


Майте на увазі, що ця прошивка є експериментальною і її використання може призвести до втрати гарантії. Також зверніть увагу на той факт, що прошивка поставляється з вбудованою комісією розробника, яка встановлена на рівні 1.5%. Тому вам вирішувати, чи варто платити зайвих 1.5% за покращення і доробки, які внесені в дану прошивку.

Як і очікувалося, процес повернення на стандартну прошивку, такий ж простий, як і встановлення кастомної прошивки. Якщо вам не сподобаються результати роботи модифікованої прошивки, ви завжди можете повернутися до оригінальної.

Завантажити модифіковану прошивку Antminer D3 Blissz
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?