IOTA стала четвертою за капіталізацією криптовалютою

CryptoExplorer         Немає коментарів         IOTA
181 перегляд
Курс IOTA продовжує рости, підскочивши за тиждень більше, ніж в три рази. Капіталізація IOTA досягла $ 15 мільярдів, потіснивши Ripple.

Токен децентралізованої платформи для «Інтернету речей», IOTA, продовжує рости стрімкими темпами. Курс криптовалюти досяг $ 5,37 за монету, а капіталізація впритул наблизилася до $ 15 мільярдів. У рейтингу CoinMarketCap IOTA зайняла четверту сходинку, обігнавши Ripple і поступається тепер лише Bitcoin, Ethereum і Bitcoin Cash.

За обсягом торгів IOTA вийшла на друге місце після Bitcoin з $ 2,3 мільярда.

IOTA почала зростати минулого тижня, після оголошення про запуск децентралізованого маркетплейсу даних. Причиною оптимізму інвесторів стало підключення до проекту таких великих світових компаній, як Microsoft, Fujitsu, Bosch, Deutsche Telekom, PricewaterhouseCoopers, Accenture і інших.

Маркетплейс дозволяє продавати, купувати і передавати інформацію з підключених до нього пристроїв. Ця інформація потім може бути використана для машинного навчання або прогнозної аналітики.

Компанії-учасники проекту будуть поступово підключати до маркетплейсу своє обладнання, оснащене датчиками, які будуть передавати зібрані показники, наприклад, про стан навколишнього середовища.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?