Новий ccMiner tpruvot fork v.2.2.3 з підтримкою алгоритмів майнінгу Polytimos і KeccakC

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner майнінг Nvidia
361 перегляд
Вийшла нова офіційна версія програми-майнера ccMiner tpruvot fork v.2.2.3 (вихідний код) з підтримкою нових алгоритмів майнінгу, а також з деякими додатковими поліпшеннями і оптимізацією.

Нова версія підтримує нові алгоритми, такі як Polytimos і KeccakC, крім того був оптимізований майнінг на алгоритмі Keccak для графічних процесорів SM5 + на основі покращень від Alexis78.

Офіційні бінарники від розробника для нової версії майнера скомпільовані тільки для графічних процесорів NVIDIA SM3 і CUDA9 (потрібна версія драйвера 384.хх або новіше). Бінарники доступні як для 32-розрядної так і для 64-розрядної версії Windows.

Після швидкого тестування нової версії майнера на алгоритмі KeccakC було з'ясовано, що можна домогтися ще деякого додаткового збільшення продуктивності шляхом збільшення значення інтенсивності. А крім того, варто відзначити, що існує ще швидша версія майнера для цього алгоритму: ccMiner fork з підтримкою KeccakC.

Якщо ви зацікавлені в майнінгу CreativeCoin (CREA), який використовує алгоритм KeccakC, ми рекомендуємо використовувати цю версію майнера для отримання максимальної продуктивності.

Завантажити ccMiner tpruvot v.2.2.3 для Windows (x86/x64)
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?