Безперервна емісія USDT - ідеальний рецепт зростання Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT Bitcoin
242 перегляди
Хтось ще здатний дивуватися новинам про нові рекордні максимуми BTC/USD? Ціни і торгові обсяги в останні тижні постійно зростають, а розмір капіталізації перевищив $ 200 млрд. Невже вся справа в запуску ф'ючерсів? Я так не думаю.

CBOE приємно здивував учасників ринку своїм бажанням почати торгівлю похідними контрактами на Bitcoin вже в неділю. Тепер CME Group доведеться докласти куди більше зусиль для належної конкуренції за гроші інвесторів: аналогічні інструменти від цієї площадки з'являться не раніше 18 грудня.

Яким саме чином запуск ф'ючерсів вплине на котирування криптовалюти - невідомо. Мені здається, протягом перших тижнів після старту торгів ринок буде вкрай волатильним і ми можемо побачити дуже серйозну корекцію після того, як хлопці з Уолл Стріт увійдуть в гру.

Другий момент: чи буде серйозний приплив інституційного капіталу в Bitcoin? Люди хоча б приблизно уявляють собі як працюють інвестиційні фонди, розуміють, як серйозно їх керуючі ставляться до вибору активів і розрахунку ризиків. Чи варто говорити - без належної можливості захеджувати, великі гравці не будуть відкривати позиції по інструменту. Навіть по такому чудовому, як Bitcoin.

Цілком можливо, "акули" фінансових ринків потай проводять операції з BTC, але думати, що найближчим часом інвестування в криптовалюту стане мейнстрімом серед інституційних гравців, занадто оптимістично.

Ейфорія гравців - справа хороша, але на ній одній далеко не заїдеш. Чи існують фундаментально обгрунтовані причини для зростання котирувань? На мій погляд - так.

Tethers and BTC Linear Regression Plot


Цей графік залежності ціни на Bitcoin від емісії нових Tether (USDT) з'явився на спеціалізованих форумах ще в жовтні. Для тих, хто не знає, Tether це криптовалюта підконтрольна Tether Unlimited, чий директор, Філ Поттер, також числиться серед менеджменту Bitfinex - найбільшої цифрової біржі. Курс USDT прив'язаний до курсу долара США в співвідношенні 1:1, а розробники валюти заявляють, що вона на 100% забезпечена реальними доларами на їх банківських рахунках. Tether використовується замість фіату цілим рядом найбільших бірж: зверніть увагу на тікер торгованих інструментів і, швидше за все, ви побачите не звичні три букви USD, а USDT.

Деякий час назад в мережі стали з'являтися пости, в яких автори називали Tether "скамом" і звинувачували менеджмент у емісії монет без будь-якого забезпечення. З плином часу подібних заяв в інтернеті ставало все більше, а на днях біржа Bitfinex зібралася судитися зі своїми критиками і боротися за честь проекту в суді.

Говорити про можливі маніпуляції Tether Unlimited можна дуже довго, але якщо коротко, то найпростіша схема може виглядати так:

  • Випуск USDT;
  • Переказ USDT на Bitfinex;
  • Купівля на них Bitcoin;
  • Продаж Bitcoin за реальні долари.

Tether chart (coinmarketcap.com)Проводить компанія махінації з курсом чи ні, випуск нових USDT просто чудово корелює з ціною на Bitcoin. За 2017 рік кількість віртуальних доларів збільшилася з 10 млн. одиниць до 845 млн. - сума еквівалентна капіталу не особливо маленького банку. Причому, зверніть увагу на істотне збільшення емісії монет в листопаді.

Можливо, подібні заяви - це просто домисли, але навіть в такому випадку можна використовувати обсяги емісії USDT як певний індикатор попиту на криптовалюту. Згідно сайту omnichest.info, нові Tether з'являються на регулярній основі: лише за грудень було випущено 50 млн. штук.

Якщо емісія USDT триватиме, то у Bitcoin тільки один шлях - вгору. Варто починати турбуватися тільки в разі різкого припинення надходжень цифрового долара на ринок.

Автор: Михайло Мащенко, аналітик соціальної мережі для інвесторів eToro
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?