Користувачі Bittrex знову зіткнулися з проблемою виведення коштів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex
514 переглядів
Користувачі популярної американської біржі Bittrex, що входить до трійки найбільших за обсягами торгів бірж світу, знову не можуть вивести свої кошти, а сама компанія відмовляється присвячувати їх у подробиці. Про це пише Business Insider.

Bittrex визнає, що в даний час виведення коштів з платформи може бути пов'язане зі «значними затримками», але в той же час відзначає, що проблема стосується лише «невеликого числа користувачів із загальної бази».

Велика частина скарг пов'язана з різними проблемами в процесі верифікації акаунтів. Bittrex, в свою чергу, заявила, що посилила вимоги до ідентифікації клієнтів, що є вимогою американських банківських регуляторів і в кінцевому підсумку допоможе захистити самих користувачів від шахраїв.

Користувач з Флориди, який попросив не називати свого імені, в розмові з Business Insider повідомив:

У мене, як і у багатьох інших, на Bittrex застрягли гроші і я не можу отримати їх через, як їх називає сама Bittrex, «проблем верифікації». На Bittrex є 2 рівні верифікації. Я спробував пройти базову верифікацію, але отримав повідомлення про те, що система не може знайти публічні дані, які відповідали б тим даними, що ввів я. Після цього мені запропонували пройти «покращену верифікацію», для чого я повинен був відправити ID, паспорт, селфі і т.д. Я зробив це, але з'явилася помилка про невідповідність імені. До того ж, у них немає налаштувань, де я міг би поміняти своє ім'я, якщо дійсно виявилася невідповідність. Потім вони пропонують відправити тікет в службу підтримки, що я і зробив. Тікет був відкритий 6 листопада, і поки на нього ніхто не відповів. Минуло вже майже 30 днів. Я кілька разів оновлював його, але все марно.


Користувач вважає, що Bittrex не сприймає проблему всерйоз. На його думку, біржі слід налагодити комунікацію зі своїми клієнтами.

Це дійсно проблема, тому що коли ви входите на Bittrex, вони дозволяють вам поповнити рахунок і навіть дозволяють торгувати без верифікації


, - говорить він.

А потім ви не можете вивести гроші. Але і це не все. Вони вам навіть не відповідають.


Крістіан Руїс, ще один трейдер, який користується послугами Bittrex, пояснив:

Вони дозволяють закинути гроші на сайт, а потім не дають вивести їх під дивними приводами і не відповідають на листи. Більше того, у них немає телефону або хоча б офіційної адреси на сайті.


Представник Bittrex спробував прояснити ситуацію:

Bittrex недавно зв'язалася з усіма постраждалими клієнтами і пояснила, що ми покращуємо процедуру верифікації. Невеликий відсоток наших користувачів зіткнувся із затримками виплат, оскільки у них були проблеми з акаунтами. Нещодавно ми розширили штат, щоб швидше вирішити це питання. Ми розуміємо, що процес може викликати деяке роздратування. Ми високо цінуємо терпіння і розуміння наших користувачів.


Відзначимо, що з подібними процедурами клієнтам Bittrex доводиться стикатися не в перший раз. У жовтні цього року було заблоковано безліч акаунтів користувачів з Росії, Сирії, Індії, Ірану, Пакистану і Туреччини. Примітно, що більшість з них мали верифіковані рахунки. Як і в останньому випадку, вони не могли добитися відповіді від служби підтримки платформи.

Пізніше, під тиском ЗМІ, Bittrex зробила офіційну заяву, повідомивши, що рахунки були заблоковані в рамках стандартної перевірки безпеки і що під перевірку потрапили менше 0,1% користувачів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах