При зломі NiceHash викрадено понад $ 63 млн. в Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         NiceHash пули для майнінгу
332 перегляди
В результаті злому майнінгового маркетплейсу NiceHash, викрадено 4 736 BTC (більше $ 63 млн. на момент публікації). Кошти переведені на цей гаманець, який був поширений самими користувачами NiceHash. Сайт закритий на технічне обслуговування, про що користувачам повідомили в Твіттері.

Шановні користувачі NiceHash, ми дуже жалкуємо про заподіяні незручності. Наша команда докладає всіх зусиль для вирішення проблем, пов'язаних з обслуговуванням, це може зайняти більше часу, ніж очікувалося. Ми будемо тримати вас у курсі!


Але користувачі відразу запідозрили недобре: ще б пак, адже їхні гаманці моментально спорожніли.


Чому на моєму гаманці нуль? Я перевірив транзакції на сторонньому сайті, і мій баланс спорожнів.

Пізніше на Reddit з'явилася офіційна заява:

На жаль, стався збій в системі безпеки сайту NiceHash. В даний час ми вивчаємо причину інциденту, в зв'язку з чим припиняємо всі операції на наступні 24 години.

Важливо відзначити, що наша платіжна система була скомпрометована і вміст гаманців NiceHash Bitcoin було викрадено. Ми працюємо над з'ясуванням точної кількості викрадених BTC.

Зрозуміло, що це викликає глибоку стурбованість, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб виправити проблему в найближчі дні. На додаток до власного розслідування інцидент доведений до відома компетентних і правоохоронних органів, з якими ми працюємо в терміновому порядку.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб відновити роботу сервісу NiceHash з найвищими заходами безпеки при першій же можливості.

Ми не могли б існувати без наших відданих покупців і майнерів по всьому світу. Ми розуміємо, що у вас буде багато запитань і просимо терпіння і розуміння, поки ми досліджуємо причини і знаходимо відповідні рішення для обслуговування в майбутньому. Ми постараємося регулярно інформувати вас.

Хоча повна інформація про те, що сталося, поки невідома, ми рекомендуємо в якості запобіжного заходу змінити ваші гасла.

Ми шкодуємо про незручності, які можуть виникнути в зв'язку з тим, що трапилося. Всі наші ресурси кинуті на вирішення цієї проблеми якомога швидше.


NiceHash пропонував користувачам здавати в оренду свої майнінг-потужності, як на відеокартах, так і на ASIC-пристроях, а також орендувати потужності у інших. Незалежно від того, яку криптовалюту видобуває користувач, сервіс виплачував йому винагороду в Bitcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах