Поспішайте майнити: Giga Watt

CryptoExplorer         Немає коментарів         Giga Watt майнінг
221 перегляд
Краудсейл майнінгової ферми Giga Watt всього за кілька тижнів залучив $ 11 млн. Тримачі токенів Giga Watt зможуть добувати в майбутньому, крім Bitcoin, Ethereum, Litecoin і інші криптовалюти. Краудсейл токенів майнінгового проекту Giga Watt, що стартував на початку червня, вже зміг залучити $ 11,8 млн, що становить понад 30% від загального числа запланованих до продажу токенів на суму $ 30 млн. При цьому пропозиція токенів залишатиметься відкритою ще більше місяця.

Giga Watt є постачальником професійних послуг та загальнодоступних, економічно-ефективних рішень в області майнінгу повного циклу. Проект був створений відомим ветераном майнінгу Bitcoin і колишнім інженером Microsoft Девідом Карлсоном.

Інвестори, які купують токени WTT, отримують право на використання без будь-якої орендної плати протягом 50 років потужностей майнінгової ферми Giga Watt для розміщення еквіваленту 1 вата енергоспоживання майнінгового обладнання. Тримачі токенів зможуть не тільки використовувати потужності Giga Watt для розміщення власного обладнання, а й здавати токени в оренду іншим користувачам.

Завдяки токенізаціі своєї майнінгової інфраструктури, GigaWatt зможе, нарешті, запропонувати користувачам по всьому світу, як великим, так і роздрібним, величезні економічні переваги, які дозволять їм успішно будувати, розвивати і вести власний майнінговий бізнес за підтримки нашої команди кваліфікованих професіоналів


, - заявив Дейв Карлсон, засновник і CEO Giga Watt.

Даний крок, спрямований на децентралізацію світового балансу сил в сегменті майнінгу, допоможе відновити в правах рядових індивідуальних учасників цього процесу. Біткойн спочатку був створений таким приватним майнером, і я хочу, щоб будь-який бажаючий міг досягти успіху і стати повноцінним учасником індустрії видобутку криптовалют, яка переживає зараз бурхливе зростання.


Послуги хостингу обладнання для майнінгу, пропоновані Giga Watt, локалізуються на майданчику в місті Венатчі, штат Вашингтон, де електроенергія набагато дешевше, ніж у багатьох інших містах США, що робить розташування цієї майнінгової ферми економічно ефективним і дозволяє добувати біткойни за ціною менше $ 600. Це значно нижче їх ціни при купівлі онлайн, яка становить зараз майже $ 2600. за один біткойн.

Крім того, потужності Giga Watt підтримують будь-які програми-майнери, що працюють за алгоритмом proof-of-work, що дозволить власникам токенів WTT добувати в майбутньому Ethereum, Litecoin і інші криптовалюти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах