Продається Rolls-Royce, оплата в Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
272 перегляди
Bitcoin все більше входить в наше життя і люди все частіше використовують його для купівлі-продажу різних речей. Так, Bitcoin-платежі вже приймають на різних платформах, ринку житла і навіть ігри в Steam можна купити за цифрову валюту. Не залишилися осторонь і предмети розкоші, наприклад ексклюзивні автомобілі.

Власник автомобіля з Манчестера виставив на продаж свій золотий Rolls-Royce Ghost, але оплату він хоче отримати виключно в Bitcoin. Ціна авто становить £ 230 000, а з пробігом в 50,000 км - £ 117,000.


Власник авто сказав:

А чому не використовувати Bitcoin? Для мене це звичайна валюта. Він безпечний, зручний, а зараз шалено цінний, так чому б не використати його для продажу авто?


Модель Ghost-2010 має унікальний номерний знак. З двигуном, об'ємом 6.6 літрів, автомобіль так само розкішний, як і його ціна.

Кумедний факт - якби ви на початку року купили Bitcoin на £ 12,000 і не використовували б їх, зараз ви могли б придбати золотий Rolls-Royce.

Незабаром повинні з'явитися Bitcoin-ф'ючерси, що тільки збільшить попит на цифрову валюту. Неважливо, будуть люди продавати або купувати Bitcoin - на ринку точно буде ажіотаж.

Люди хочуть отримати Bitcoin, тому він буде все частіше використовуватися для щоденних транзакцій. Адже, якщо його вартість зростає, чому б не брати його в якості оплати за речі?
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?