Популярність спеціальних сховищ для криптовалют зростає з кожним днем

CryptoExplorer         Немає коментарів    
170 переглядів
Апаратні та паперові гаманці для криптовалют вважаються досить надійними варіантами зберігання активів, але деякі власники крипто-інвестицій вирішили, що такого рівню безпеки для них недостатньо. Тому на ринок прийшли компанії, які займаються зберіганням традиційних активів - золота і готівки.

Компанія з Австралії, Guardian Vaults, яка надає послуги приватного сховища, повідомила, що все більше клієнтів хочуть зберігати цифрову валюту в їх спеціалізованих сейфах. Представники Guardian Vaults розповіли, що збільшили кількість сейфів з 28 000 до 32 000.

І незважаючи на те, що депозитний сейф можна оформити всього за 30 хвилин, він буде не просто вмонтований в цемент і охоронятися озброєними сек'юріті. Guardian Vaults зберігають свої сейфи під землею, використовують сканери відбитків пальців, протоколи розпізнавання осіб, коди доступу і подвійні ключі.

Так як мало хто хоче зберігати свої майбутні мільйони під матрацом, а холодні гаманці - в буфеті, ми рекомендуємо вам розмістити свій холодний гаманець в безпечному осередку в надійному сховищі


, - говорять представники австралійської компанії.

Вартість розміщення депозиту в сейфі варіюється від $ 250 до $ 35 000 на рік, а власники Bitcoin отримують додаткову страховку на кожну розміщену одиницю. В Guardian Vaults впевнені, що їх спеціалізовані сховища для криптовалют будуть набирати популярність і далі, так як з кожним днем Bitcoin стає все ціннішим.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?