Bittrex звинуватили в серйозному витоку користувацьких даних

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex
453 перегляди
Схоже, тепер у користувачів Bittrex набагато більше проблем, ніж ліміти на зняття коштів і тривалий час верифікації. За даними одного російськомовного каналу в Telegram, хтось отримав паспортні дані та іншу конфіденційну інформацію про користувачів біржі. Витік став можливим через особливості процесу верифікації користувачів Bittrex.

В роботі централізованих Bitcoin-бірж багато нюансів. Вони повинні виконувати ретельну перевірку з метою боротьби з відмиванням грошей, і при цьому клієнти відкривають конфіденційну інформацію третім особам. Більшість людей і не замислюються про це, але такі дії можуть привести до дуже серйозних наслідків. В наші дні особиста інформація стала дуже привабливою для кіберзлочинців, і біржі криптовалют все частіше стають цілями їхніх атак.

Слід також мати на увазі, що біржі можуть випадково допустити витік конфіденційних відомостей. Так відбувається тому, що обробка даних нових клієнтів - виснажливий процес. У міру зростання інформаційного потоку зростають ризики для користувачів. Щоб розкрити зловмисникам особисті дані, достатньо однієї помилки, а наслідки такого витоку можуть бути дуже сумними. Схоже, що найближчим часом подібні проблеми можуть торкнутися багатьох користувачів Bittrex.

Так, російськомовний Telegram-канал стверджує, що він отримав паспортні дані та іншу конфіденційну інформацію про користувачів Bittrex. Неясно, чи йде мова про реальний витік, і якщо так, то як саме він стався. Деякі джерела стверджують, що всьому виною є процес обробки документації, що використовується Bittrex. Зокрема, користувачі біржі повинні вручну відправляти свої паспортні дані, після чого їх перевіряє служба підтримки сайту (також вручну). Це далеко не ідеальний процес, і він повинен бути автоматизований якомога швидше.

Автоматизація процесу призводить до передачі інформації про клієнтів більшій кількості сторін, що теж може бути небезпечно. Проте Bittrex варто розглянути такий варіант. Очевидно, що не все на біржі працює ідеально, і поки неясно, як компанія буде реагувати в цій ситуації. Раніше на біржі не відзначалося суттєвих витоків даних, але в цілому все, що зараз відбувається, викликає занепокоєння.

Звичайно, голослівні твердження про витік треба ділити на п'ять. Хоча, в останні роки, кіберзлочинці стали більш майстерними, малоймовірно, що Bittrex не приймала достатніх заходів безпеки. Очевидно, що біржа обробляла безліч нових користувацьких даних і запитів на верифікацію існуючих акаунтів після того, як кілька тижнів тому вступили в силу зміни в її політиці.

Користувачі Bittrex останнім часом скаржаться на блокування аккаунтів, затримки з виведенням коштів і інші проблеми. Якщо компанія дійсно допустила витік паспортних даних, це може стати останньою краплею. Цікаво, як буде розвиватися ситуація. У будь-якому випадку очевидно, що криптовалютні біржі стають однією з головних мішеней кіберзлочинців.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах