Торги Bitcoin-ф'ючерсами підстьобнули курс Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
252 перегляди
На американській біржі Cboe стартували торги ф'ючерсами на Bitcoin. Курс криптовалюти, після падіння на вихідних, злетів до $ 17000.

10 грудня в 17.00 у Чикаго (11 грудня о 2.00 за Києвом) були запущені торги ф'ючерсними контрактами на Bitcoin на Чиказькій біржі опціонів Cboe. Попит традиційних трейдерів і інвесторів до інструменту, прив'язаного до курсу Bitcoin, був настільки високим, що сайт біржі після запуску торгів пішов в офлайн.

Курс Bitcoin на вихідних, перед запуском торгів, штормило. В ніч з 8 на 9 грудня ціна криптовалюти почала знижуватися і до вечора 9 грудня впала до $ 14154. 10 грудня курс просів ще сильніше, досягнувши рівню підтримки в $ 13310, але тут же повернувся до зростання і до півночі Bitcoin знову торгувався понад $ 15400.

Трейдери побоювалися, що прихід на криптовалютний ринок інституційних інвесторів може призвести до зниження курсу Bitcoin, оскільки хедж-фонди можуть віддати перевагу ставити на зниження ціни криптовалюти. Але їх страхи не виправдалися: у перші п'ять хвилин після початку торгів курс криптовалюти злетів спочатку з $ 15000 до $ 15600, а потім і до $ 17000.

Станом на ранок 11 грудня Bitcoin торгується по $ 17100 і продовжує рости. За добу криптовалюта подорожчала на 23%.

Ф'ючерсні контракти на Bitcoin на Cboe також демонструють зростання. В піку ціна досягала $ 18700. З початку торгів були продані понад 2300 контрактів. Через високу волатильність торги припинялися 2 рази. Нагадаємо, що відповідно до специфікації ф'ючерсів на Cboe, зміна курсу Bitcoin на понад 10% від ціни минулої доби призводить до припинення торгів на 2 хвилини.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?