Продажі CryptoKitties досягли 12 мільйонів доларів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
371 перегляд
CryptoKitties, заснована на блокчейні Ефіріума гра по колекцію кішок, опрацювала понад 12 мільйонів доларів продажів на децентралізованому ринку, повідомляє Cointelegraph.

CryptoKitties - це гра, подібна до Тамагочі, розроблена як децентралізований додаток (dapp) і запущений поверх протоколу Ethereum. Кожне цифрове кошеня є унікальним криптоактивом і право власності на нього не може бути змінене або скасоване без участі власника, оскільки воно інтегровано в блокчейн Ethereum.

Дорогі кошенята


Згідно Kitty Sales, п'ять найрідкісніших цифрових кошенят на платформі CryptoKitties були продані за ціною більше 100.000 доларів кожне, причому найдорожче цифрове кошеня продавався за ціною близько 120.000 доларів. Деякі аналітики і дослідники сумніваються в цінності цих цифрових кошенят, а також в тому, чи є сама платформа стійкою в довгостроковій перспективі.


Щось більше, ніж кошенята


У той час, як переважна більшість критиків CryptoKitties сприймають платформу як просту колекційну гру, відомий венчурний інвестор, партнер Андреєссена Горовиця та генеральний директор Earn.com, Баладжі Шрінівасан, вважає, що CryptoKitties насправді показала якою може бути міжнародна торгівля цифровими активами на блокчейні на великому ринку. Він вважає, що гра довела, що активи можуть торгуватися децентралізовано без участі посередників.

Використовуючи той же механізм і технологію, які використовує CryptoKitties, цифровий актив можна легко обміняти через децентралізовану платформу. Якщо платформа CryptoKitties, по суті, працює як обмінник цифровими активами між одноранговими вузлами, можливості, які надає ця технологія, стають набагато більш інтригуючими, ніж проста гра в колекціонування.

У довгостроковій перспективі інвестори і трейдери зможуть обмінюватися цифровими активами, використовуючи децентралізовані додатки в мережі Ethereum. Їм більше не доведеться покладатися на централізовані платформи, які вразливі для широкого спектру загроз і працюють за правилами регуляторів KYC і AML.

Немає такої речі, як внутрішня цінність


Більше того, Bitcoin і криптовалютний ринок довели, що концепція внутрішньої цінності є помилковою. Цінність суб'єктивна і жоден актив або валюта на світовому ринку, за своєю суттю, не володіють особливою внутрішньою цінністю.

Один із засновників Ethereum, Віталік Бутерін, представив в якості прикладу аукціон Крісті, на якому була продана робота Леонардо да Вінчі «Сальватор Мунді». Картина Да Вінчі була продана за 450 мільйонів доларів. Для саудівського принца Бадер бен Абдулли бін Мохаммедау бен Фархан Аль Сауда картина може представляти цінність саме на таку суму, але для інших картина може бути не такою цінною.


Бутерін далі підкреслив, що CryptoKitties:

Дуже добре ілюструє, що цінність блокчейн технології простягається далеко за межі децентралізованих додатків, які буквально можуть бути закриті банками або урядами, якщо вони не будуть використовувати їх.


Цінність цифрових кошенят на платформі CryptoKitties заснована на рідкості і дефіциті, як і будь-яка інша криптовалюта на ринку з фіксованою кількістю монет в обігу. Крім того, CryptoKitties продемонструвала можливість безперешкодної і безпроблемної торгівлі цифровими активами, яка може бути реалізована в більших масштабах в таких великих галузях, як фінанси.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах