Курс Litecoin перевищив $ 200 і продовжує зростання

CryptoExplorer         Немає коментарів         Litecoin
481 перегляд
Курс Bitcoin встановив новий рекорд, досягнувши значення $ 17 450 на біржі Bitfinex. На момент публікації криптовалюта номер один торгується на рівні $ 16 370.

У понеділок, 11 грудня, спостерігалися значні розбіжності курсів між біржами (більше $ 1000). Зростання Bitcoin склало більше $ 2000 за менше, ніж один день після запуску Cboe ф'ючерсів на Bitcoin. Дані CNBC показують, що контракт, який закінчується в січні, торгується на рівні $ 18 600.

На ринку альткойнів також спостерігається підйом, загальна ринкова капіталізація ринку криптовалют тепер перевищує $ 456 млрд. Таким чином, Bitcoin закінчує рік з історичним показником понад 1700% річного зростання, але його молодший брат, Litecoin, демонструє не менш вражаючі показники.

Майже весь грудень Litecoin торгувався між $ 90 і $ 100, але в п'ятницю, 8 грудня, він підскочив до $ 130 і продовжував зростати у вихідні, «торкнувшись» $ 185. У ніч на вівторок, 12 грудня, курс перевищив позначку в $ 200 і на момент публікації становить $ 238. Ще на початку року «цифрове срібло» коштувало $ 4.

Творець Litecoin, Чарлі Лі, в своєму Твіттері зазначив, що капіталізація Litecoin досягла $ 10 млрд., А курс за рік виріс більше, ніж на 4000%.


Примітно, що в одному з наступних твітів Лі вважав за потрібне попередити нових інвесторів про ймовірності настання «ведмежого» ринку:

Купівля LTC пов'язана з високим ризиком. Я очікую приходу «ведмежого» ринку на кілька років, приблизно як коли LTC втратив 90% вартості (з $ 48 до $ 4). Так що, якщо ви відчуваєте, що не переживете падіння до $ 20, краще нічого не купуйте!


Тенденція останнього року показує, що Litecoin досить залежний від Bitcoin: їх зростання і падіння відбуваються майже синхронно. При цьому Bitcoin постійно з'являється в заголовках новин, в той час як Litecoin за останній час не анонсував ніяких великих оновлень.

Опитані ЗМІ експерти по-різному оцінюють цей ріст і пояснюють його різними причинами.

Хтось відзначає, що Litecoin краще масштабується в порівнянні з Bitcoin, і виглядає переконливіше, як платіжна система. Інші ж описують Litecoin як інвестицію, яка зловила «попутний вітер», в зв'язку з приходом нових інвесторів на ринок, тому увага, що приділяється Bitcoin в останні кілька тижнів, стала поворотним моментом і для всіх інших криптовалют.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах