Майнінг Ефіріума вимагає більше енергії, ніж Кіпр, Камбоджа і Бруней

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum майнінг
386 переглядів
Згідно з даними статистики, споживання енергії Ефіріумом (Ethereum) перевищує дані по Кіпру, а також Камбоджі і Брунею. Видобуток Ethereum, який, як і раніше, доступний зі стандартним домашнім обладнанням, «може споживати до 4,2 терават на годину», - зазначає Business Insider, посилаючись на дослідження засновника Digiconomist Алекса де Вріес.

Отримані дані є результатом введення в роботу інфраструктури споживання енергії Ефіріумом, що було зроблено з метою відстеження витрат, оскільки мережа готується до переходу від моделі Proof-of-Work до моделі Proof-of-stake Casper.

Вчора в Твіттері Віталік Бутерін розповів про переваги для учасників мережі і інвесторів того, що «Каспер» буде активований.

Наприклад, ставки випуску токенів ETH можуть впасти «нижче 0», пише він у відповідь на запит творця Ethereum Classic Fund Баррі Сільберта.

Тим часом, енерговитрати Bitcoin і Ethereum перевершують енерговитрати Йорданії, Ісландії та Домініканської Республіки. Що стосується платіжних систем, то вимоги до потужності криптовалютних мереж значно переважують ті, які пов'язані з традиційними платіжними мережами, такими як Visa.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах