В IOTA пояснили, що партнерство з Microsoft неофіційне

CryptoExplorer         Немає коментарів         IOTA
186 переглядів
Зовсім недавно IOTA розповсюдила прес-реліз, в якому говорилося про початок співпраці з компанією Microsoft. Завдяки цій заяві частка ринку IOTA збільшилася більше, ніж в чотири рази - з $ 2,95 млрд. до понад $ 13 млрд.

Пару днів назад на сайті thenextweb.com була опублікована стаття, в якій говорилося про те, що насправді компанії не є діловими партнерами, їх співпраця не підтверджено офіційними документами.

За словами працівника IOTA, який згодом зв'язався зі згаданим інтернет-ресурсом, представники ЗМІ спотворили інформацію, яка в первісному вигляді була повністю узгоджена з Microsoft.

Фактично йшлося про серію інноваційних розробок з мережею Tangle IOTA, в якій беруть участь обидві компанії. Аналогічним чином IOTA співпрацює з низкою інших компаній: Deutsche Telekom, EWE, Microsoft, Bosch, TINE, PwC, Accenture, Fujitsu, Schneider Electric, Orange, DNV GL.

Проте, в статті Reuters написано, що Фонд IOTA просив використовувати назву компанії Microsoft в публікації. Неприємно, що в Microsoft усунулися від більш конкретних коментарів щодо статей з некоректними заголовками.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?