Завершено нарахування токенів Super Bitcoin і Bitcoin X на біржі Binance

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Super Bitcoin Bitcoin X
224 перегляди
Розробники торгівельної платформи Binance оголосили в твіттері про завершення нарахування токенів Super Bitcoin (SBTC) і Bitcoin X (BCX). На даний момент користувачі можуть увійти в свій обліковий запис для перевірки балансу і переконатися в наявності відповідної кількості криптомонет SBTC і BCX. Більш докладно про це можна дізнатися тут.


Як і повідомлялося раніше, нарахування токенів SBTC було виконано за ставкою 1 BTC = 1 SBTC, а криптовалюти BCX - 1 BTC = 10000 BCX.

З метою забезпечення безпеки криптовалютних активів користувачів, розробники біржі Binance додадуть можливість зняття нарахованих криптомонет SBTC і BCX тільки після того, як переконаються в стабільності обох блокчейнів. Оголошення про це буде зроблено пізніше.

Нагадаємо, що нещодавно в мережі Bitcoin стався черговий хардфорк, в результаті якого, на блоці 498 888, з'явилася нова цифрова валюта Super Bitcoin. Всього в новому блокчейні буде 21 210 000 монет. Також, майнінг пули BTCC і F2POOL висловили свою готовність підтримати криптовалюту нарівні з деякими криптобіржами, такими як Yobit, HitBTC і OKEx.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?