У чому причина стрімкого зростання Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
218 переглядів
Insider розбирається, в чому причина зростання ціни Ethereum і яка в цьому роль банківського сектору.

Вартість Ethereum стрімко зростає, паралельно з Bitcoin і Litecoin: сьогодні вона оновила історичний максимум, перевищивши позначку $ 670.

Останнім часом в новинах раз у раз з'являються згадки про банківські експерименти з криптовалютами. Фінансові установи запускають нові продукти на блокчейні, тому система Ethereum стає все більш популярною.

На цьому тижні був анонсований проект під назвою Massive Autonomous Distributed Reconciliation (Madrec), який очолить UBS за участю Barclays, Credit Suisse, KBC, SIX і Thomson Reuters. На відміну від Bitcoin, відгуки про Ethereum завжди звучали сприятливо, а за останні два роки ця криптовалюта стала другою за значимістю. Система Ethereum була запущена в 2015-му, і з початку 2017 року вартість Ethereum виросла більше, ніж 6800%.

Завдяки тому, що Ethereum знаходиться на третьому місці за цінністю серед цифрових валют і на другому за ринковою вартістю, його популярність зросла, особливо на тлі загального криптовалютного буму.

Віталік Бутерін вперше озвучив ідею блокчейну Ethereum в 2013-му, коли йому було 19 років і він мав на меті створити покращену версію Bitcoin. Як повідомляє Forbes, з посиланням на Telegraph,

Подібно до Bitcoin, це децентралізована платіжна мережа зі своєю власною криптовалютою, яка дозволяє відправляти анонімні платежі через інтернет, не вдаючись до послуг банку або іншої третьої сторони. Кодовані транзакції зберігаються в децентралізованій книзі - блокчейні, і їх видно всім в мережі.


Як і у випадку з Litecoin, швидкість - головна причина, чому Ethereum користується успіхом і вважається більш ефективним, ніж Bitcoin, оскільки дозволяє створювати блоки набагато швидше.

Поряд з цим, блокчейн Ethereum дозволяє запуск сторонніх додатків, які працюють не тільки з Ethereum або валютою в цілому. Зазвичай, зростання ціни Ethereum відбувається поступово, тому останній стрибок виглядає незвично. Цілком можливо, що він викликаний лише сильною динамікою Bitcoin і Litecoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?