Чи досягне Bitcoin ціни $ 1 000 000 через три роки?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
315 переглядів
Для тих, хто пропустив: засновник McAfee Security і претендент на пост президента США від Лібертаріанської партії в 2016 році, Джон Макафі, опублікував влітку твіт, в якому обіцяв з'їсти свій статевий орган, якщо Bitcoin не досягне позначки в $ 500 000 до кінця 2020 року. Однак, в кінці листопада він раптово вирішив підвищити ставку - ціна в $ 1 000 000 доларів через три роки.

Давайте розберемося, яку модель він використовував для аналізу криптовалюти і які його шанси на успіх.

Прогноз Джона Макафі виглядає приблизно так


Яким способом, зазвичай, користуються для розрахунку майбутньої вартості? Індикатори і хвилі Еліота дозволяють робити припущення на досить короткому проміжку часу і тому в хід йдуть регресії: лінійні, логарифмічні, поліноміальні і т. д. Таким ж чином фахівці обчислюють, наприклад, зростання популяції тварин в регіоні. На сайті bitcoinforecast, по-всій видимості, використовуючи поліноміальну регресію, підрахували ціну Bitcoin до квітня 2018 року в розмірі $ 33 275, а сьогодні, на їхню думку, розрахункова вартість становить $ 11 880 проти реального курсу в $ 16 600.

Прогноз bitcoinforecast

Якщо ми продовжимо цей ціновий ряд, то отримаємо результати порядку $ 70 000, $ 270 000 і $ 800 000 на кінці 2018, 2019 і 2020 років, відповідно. Неймовірно оптимістичні цифри, що описують швидше роздування бульбашки, а не фінансовий актив, але і вони не дозволять Джону Макафі зберегти гідність. Звичайно, зростання котирувань відбувається за рахунок поширення Bitcoin, однак, я не впевнений як у зростанні кількості користувачів на достатню величину для подібного зльоту курсу, так і в тому, що криптовалюту можна так аналізувати.

Логарифмічна регресія


Можна згадати також відому картинку, що гуляє на форумах з 2014 року, де були проведені досить точні прогнози щодо ціни Bitcoin за допомогою логарифмічної регресії. На мій погляд, отримані результати куди більше схожі на реальність, з огляду на характер поширення технології серед населення.

Причому, якщо ми будемо навантажувати цю нехитру формулу новими змінними, наприклад, вартістю електроенергії за аналогією з розрахунками справедливої вартості золота, де використовують вартість видобутку металу, то отримаємо зовсім сумні цифри. Підрахунки будуть настільки сильно відрізнятися від реального курсу, що бажання використовувати фундаментальний аналіз для прогнозу ціни Bitcoin зникне повністю.

Важливо розуміти, у міру зростання ціни Bitcoin, крім інших причин, важливу роль почне грати психологічний фактор. Згідно з опитуваннями cointelegraph, в середньому ходлери планують продати Bitcoin, коли ціна досягне близько $ 196 000.

І останнє. Давайте уявимо, що Bitcoin дійсно замінить золото. Всі запаси благородного металу зараз коштують приблизно $ 7643 трлн. (при ціні в $ 1 256 за тройську унцію), при цьому, близько 35% від світових запасів на суму в $ 2600 трлн. торгується на ринку. За деякими оцінками до того моменту, коли Bitcoin перестане майнитися, буде доступно для операцій порядку 18 млн. монет (за вирахуванням назавжди втрачених Bitcoin). Разом виходить, що якщо в головну криптовалюту інвестують стільки ж, скільки і в золото, то курс складе близько $ 144 444 за монету.

Зрозуміло, це просто спроба розрахувати вартість Bitcoin - активу, на який, мабуть, не поширюються як закони ринку, так і логіки. Як будуть розвиватися події в майбутньому - невідомо, але поки ціна за Bitcoin в $ 1 000 000 здається такою ж малоймовірною як і виконання Джоном Макафі своєї обіцянки.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?