Trezor стане першим апаратним гаманцем з підтримкою адрес формату Bech32

CryptoExplorer         Немає коментарів         Trezor гаманець
227 переглядів
Виробник популярного апаратного гаманця Trezor оголосив про випуск оновлення прошивки. Версія 1.6.0 пропонує підтримку більшої кількості токенів. У ній, також, реалізується підтримка адрес Bech32 замість звичайного формату P2SH.

Так як Trezor стане першим апаратним гаманцем, що підтримує адреси Bech32, це нововведення допоможе компанії знизити транзакційні витрати, а також прискорити звільнення пулу непідтверджених транзакцій, особливо, якщо інші розробники гаманців наслідують її приклад.

Аналітики вважають, що оновлення прошивки Trezor є важливою віхою в поширенні нового формату адрес - цей гаманець став одним з перших, хто повністю підтримав адреси Bech32. Гаманці з підтримкою Segwit існують вже давно, але вони незмінно дотримуються формату P2SH.

Це було одним з аргументів проти розробників в дебатах з приводу розміру блоку. При цьому вважається, що адреси Bech32 займають менше місця, ніж P2SH. Розробник Bitcoin Cash, Аморі Січе, вважає, що адреси Bech32 допоможуть підтримати майбутні інновації.

Для більшості учасників спільноти безпека має першорядне значення і впровадження адрес Bech32 не ставить її загрозу. При цьому, теоретично, цей адресний формат легше ретранслювати і читати. Раніше, в листопаді цього року, Electrum 3.0 став першим гаманцем з підтримкою адрес Bech32.

Крім підтримки нового формату адрес, Trezor також анонсував додавання токенів Bitcoin Gold, Expanse і Ubiq.
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?