Ціна Dash вийшла на новий рекорд, перевищивши $ 1100

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH
186 переглядів
У ніч на неділю, 17 грудня, ціна криптовалюти Dash оновила ціновий рекорд, вперше за весь час свого існування, піднявшись вище $ 1100.

Згідно з даними Coinmarketcap, в 3:29 UTC середньозважений курс монети становилв $ 1178.18. Також рекордного значення в $ 9,139 млрд. досягла ринкова капіталізація Dash, і за цим показником він посідає 8-ме місце в загальному списку криптовалют.

Ще добу тому Dash торгувався в районі $ 900, таким чином, за ці 24 години альткойн виріс в ціні більше, ніж на 20%.

Якщо ж подивитися на графіки зростання монети в 2017 році, то 1 січня Dash коштував близько $ 11, а його ринкова капіталізація була всього $ 78 млн. Позначку в $ 1 млрд. альткойн взяв 1 червня, при цьому його ціна, на той момент, складала близько $ 135.

Додамо, що за останні 24 години підросли практично всі провідні криптовалюти, включаючи Bitcoin. Перша криптовалюта напередодні вперше перевищила позначку в $ 19 000 і на момент публікації торгується в районі $ 19 750. Також, впритул підібралися до нових цінових рекордів Ethereum і Litecoin.

Компанію Dash, серед нових рекордсменів, склали Cardano, Stellar, NEM і Monero, а сукупна капіталізація криптовалют впритул наблизилася до $ 600 млрд.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?