У видобутку Monero Radeon RX Vega 64 перевершує Nvidia TITAN V

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Nvidia VEGA майнінг відеокарта Monero
278 переглядів
Колеги з сайту WCCFTech виявили цікавий інформаційний привід, який покликаний потішити прихильників продукції AMD, адже саме відеокарта Radeon RX Vega 64 виявилася продуктивнішою у видобутку криптовалюти XMR Monero, при порівнянні зі значно більш дорогою відеокартою NVIDIA TITAN V.


Звичайно, система на базі Radeon RX Vega 64 не відрізняється низьким енергоспоживанням, а в майнінгу ця складова відповідає за «видаткову частину бюджету». Понад дві тисячі хешів в секунду - така продуктивність дозволяє добувати XMR Monero з більшою вигодою навіть при більш високому енергоспоживанні.

На жаль, у цієї медалі є й зворотній бік: відеокарти сімейства Radeon RX Vega складно купити для будь-яких потреб, і ціни далекі від рекомендованих рівнів. Партнери AMD, які зараз виводять на ринок власні відеокарти цієї серії, навіть відмовляються озвучувати рекомендовані для українського роздрібу ціни.

За їхнім глибоким переконанням, все одно ніхто на ці значення орієнтуватися не буде, а у кінцевих покупців цей дисонанс викличе глибоке розчарування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?