CME Group офіційно запустила торги ф'ючерсами на Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
205 переглядів
Найбільша в світі біржа ф'ючерсів, CME Global, що належить фінансовому гігантові CME Group, запустила торги ф'ючерсами на Bitcoin в ніч на 18 грудня. Ціна перших місячних контрактів на старті торгів виросла з $ 19 500 до $ 20 650, потім знову впавши нижче $ 19 000. Обсяг був невеликим, в перші 15 хвилин був проданий 241 контракт.

Курс Bitcoin, в свою чергу, опустився нижче позначки в $ 19 000. На момент написання статті Bitcoin торгується на біржі Bitfinex за ціною в $ 18 400.

У свою чергу, запущені тиждень тому торги Bitcoin-ф'ючерсами на Чиказькій біржі опціонів (CBOE), йшли досить гладко, хоча обсяги також були невеликими. Найпопулярніший тип контракту, який закінчується в січні, за перший тиждень набрав 17%, закрившись в п'ятницю за ціною в $ 18 105.

Ціна ф'ючерсів від CBOE заснована на курсі Bitcoin на біржі Gemini, що належить близнюкам Камерону і Тайлеру Уінклвосс. На відміну від CBOE, ціна контракту у CME буде заснована на котируваннях кількох бірж, які потенційно пропонують велику прозорість показників курсу.

Багато хто вважає запуск офіційно регульованих торгів ф'ючерсами на Bitcoin кроком назустріч становленню цифрових валют легальним класом активів. Фінансові деривативи дозволяють інституційним інвесторам грати на курсі криптовалюти, в той же час прокладаючи шлях для торгованих біржових фондів (ETF), орієнтованих на Bitcoin.

Менше, ніж за 10 років Bitcoin перетворився з нікому не відомої іграшки гіків в повноцінний глобальний актив. Капіталізація криптовалютного ринку перевищує $ 577 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?