Біржа Binance піднялася на перше місце за обсягом торгів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance
208 переглядів
Гонконгська біржа Binance на вихідних очолила рейтинг криптовалютних бірж з найбільшим обсягом добових торгів.

За даними CoinMarketCap, за добу, з 16 по 17 грудня, торги на Binance досягли $ 2,86 млрд. Попередні лідери рейтингу - американська Bittrex і гонконгська Bitfinex - були зміщені на друге і третє місце з $ 2,82 мільярда і $ 2,54 мільярда, відповідно.


Але втриматися в лідерах рейтингу Binance, однією з переваг якої є низькі комісії на торгівельні операції, не вдалося. Станом на 18 грудня Binance опустилася на п'яту сходинку у рейтингу, а добовий обсяг торгів на ній знизився до $ 2,2 мільярда.

Лідером на 18 грудня стала південнокорейська біржа Bithumb з добовим обсягом торгів в $ 2,7 мільярда. Далі за нею розташувалися Bitfinex, Bittrex і ще одна гонконгська криптовалютна біржа BitMEX, основний обсяг торгових операцій на якій відбувається в парі між Bitcoin і американським доларом.

Біржа Binance - новачок на ринку криптовалютних бірж. Вона з'явилася навесні 2017 року. На відміну від інших популярних криптовалютних бірж, на Binance відсутні торги в парах до фіатних валют або до їх цифрового аналогу - токену Tether. На Binance торги відбуваються в парі до Bitcoin, Ethereum або внутрішнього токену біржі Binance (BNB).
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?