Segwit2X, або старий новий хардфорк Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin, SegWit2x
621 перегляд
Блок № 501451, який буде видобутий орієнтовно 28 грудня 2017 року, може стати визначальним для нового старого форку Segwit2X і свого роду «різдвяним подарунком» для всієї Bitcoin-спільноти. Як стало відомо, команда «досвідчених», як вони себе самі називають, розробників заявила про відновлення активної роботи по запуску призупиненого проекту.

Як йдеться на сайті проекту, вона має намір здійснити хардфорк Bitcoin Segwit2X, який очікувався ще в середині листопада. При цьому, додають розробники, торги ф'ючерсами на хардфорк Segwit2X на деяких біржах, включаючи HitBTC, як і раніше тривають.

Комісії та швидкість транзакцій всередині мережі Bitcoin досягли неймовірних значень. Останній місяць середня комісія мережі становить 15-20 доларів США, а швидкість підтвердження може доходити до декількох днів. Bitcoin вже просто неможливо використовувати як платіжний засіб


, - йдеться в описі проекту.

Також заявляється, що всі власники BTC як «винагороду за свою прихильність прогресу» отримають не тільки B2X в співвідношенні 1 до 1, але і пропорційну кількість Bitcoin, які намайнив в перший рік існування мережі сам Сатоші Накамото.

Як засновника проекту на сайті вказано Яп Терлоу і ідея очолюваної ним команди полягає у відновленні і доопрацюванні призупиненого проекту Segwit2X і створенні «реально анонімного і моментального Bitcoin».

При цьому стверджується, що метою роботи є не заміна оригінальної мережі, а ефективне співіснування двох мереж з різним призначенням.

Загальна інформація про новий Bitcoin Segwit2X:


 • Орієнтовна дата форку: 28.12.2017
 • Загальна емісія: 21 млн. монет
 • Захист від повторних транзакцій: Так
 • Швидкість видобутку блоку: 2.5 хвилини
 • Майнінг: X11
 • Розмір блоку: збільшений до 4 мб
 • Перерахунок складності: після кожного блоку
 • Унікальний формат адрес: Так

Крім того, в roadmap проекту заплановані наступні позитивні зміни:

 • Офлайн-коди
 • Підтримка Lightning Network, моментальні транзакції
 • Технологія ZkSnarks
 • Підтримка смарт-контрактів
 • Анонімні транзакції

Крім основного сайту http://b2x-segwit.io, розробники пропонують стежити за останніми новинами в Telegram.

Нагадаємо, у травні 2017 року ключові гравці Bitcoin-індустрії, включаючи компанії Bitmain, Bitfury, F2Pool, Genesis Mining, ShapeShift, Xapo і т. д. підписали так звану нью-йоркську угоду про активацію Segregated Witness і хардфорк, що має на меті збільшення розміру блоку до 2 Мб. Проект отримав назву Segwit2X, проте був зустрінутий в багнети значною частиною спільноти розробників і простих користувачів, які наполягали на відсутності істинного консенсусу.

Очікувалося, що активація хардфорку відбудеться в листопаді, однак за кілька днів до призначеного терміну, було оголошено про його скасування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?