VeChain (VEN) - провідна світова блокчейн-платформа для продуктів та інформації

CryptoExplorer         Немає коментарів         VeChain
209 переглядів
VeChain прагне створити бездовірчу, розподілену бізнес-екосистему на основі технології блокчейну, яка буде самостійно поширюватися і розширюватися.

VeChain використовує 111 вузлів в п'яти країнах по всьому світу. Доведений досвід впровадження блокчейну в такі індустріальні сектори як предмети розкоші, спиртні напої і сільське господарство. Філії, засновані по всьому світу, зокрема у Франції, Сінгапурі та Гон-Конгу, здатні здійснювати проекти з впровадження блокчейну в глобальному масштабі.

Які переваги екологічного середовища VeChain?


  • Відносно прозора і симетрична інформація.
  • Скорочення потенційних проблем з довірою між різними сторонами.
  • Кожна людина і кожна компанія можуть знайти своє власне місце. На основі їхніх вкладів і вартості вони можуть отримувати відносно справедливу винагороду.
  • Вартість замкнута в цикл, який продовжує розширюватися, супроводжуючись розвитком комерційних видів діяльності з високошвидкісною передачею.
  • Токен VeChain (VEN) - це «кров» розподіленої платформи VeChain. Він буде використовуватися всіма учасниками для отримання продуктів і сервісів.

VeChain на основі Ethereum


За останні два роки команда внесла в код безліч модифікацій і удосконалень, включаючи протоколи DBGP, DMBSP і DGIP.

Фонд VeChain (далі в тексті «Фонд») - цей некомерційне об'єднання, організоване в Сінгапурі в липні 2017 року. Фонд функціонуватиме як організація-спонсор VeChain, націлена на розробку, конструювання та управління VeChain, а також на забезпечення прозорості, інформаційно-пропагандистську роботу, вдосконалення безпеки, а також гармонійний розвиток добровільних екологічних спільнот.

Що стосується корпоративної структури управління, фонд формуватиме функціональні комітети, включаючи комітет з прийняття стратегічних рішень, комітет з технічного аудиту, комітет з гонорарів і призначень і комітет зі зв'язків з громадськістю. Більш детальна інформація в повній версії «Плану з розвитку VeChain».

Офіційний сайт: https://www.vechain.com/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?