Інформаційна атака робить свою справу. Ціна Bitcoin Cash перевищила $ 3800

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
193 перегляди
Сьогодні вранці курс Bitcoin Cash зробив потужний стрибок і наблизився до позначки в 3800 $. Щоправда, відразу пішло коригування і на момент публікації матеріалу курс становить 3 626 $.


Причиною даного зльоту служить новинний фон.

Першим інфоприводом послужило повідомлення про те, що співзасновник і технічний директор Bitcoin.com продав всі Bitcoin і переходить на Bitcoin Cash.

Другим значимим приводом є додавання Bitcoin Cash на Coinbase, що, відповідно, додало додатковий імпульс для інвесторів.

Також важливу роль зіграло оголошення китайського виробника ASIC-майнерів Bitmain про те, що вони відмовляються від прийому Bitcoin і нову партію Antminer S9 продають виключно за Bitcoin Cash.

Звичайно в мережі поширюється багато чуток про те, що саме Bitcoin Cash і є істинний Bitcoin, який відповідає всім принципам децентралізації. Але розумні і толкові інвестори розуміють, що маніпулює Bitcoin Cash вузьке коло осіб на чолі з Роджером Вером і децентралізацією там і не пахне.

Сьогодні Bitcoin Cash швидше спекулятивний актив, але, як то кажуть, гроші не пахнуть і багато трейдерів і майнерів не погано на ньому заробляють.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?