Ціна Ripple вперше перевищила один долар США

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
240 переглядів
У четвер, 21 грудня, четверта за капіталізацією криптовалюта Ripple, після того, як її ціна виросла за добу ще на 40%, впевнено подолала історичну позначку в $ 1. Станом на 14:15 UTC, середньозважений курс монети, за даними Coinmarketcap, становив $ 1,09.

Нагадаємо, що 1 січня 2017 року ціна XRP становила менше одного цента - $ 0.0065.

Вражаюче зростання Ripple аналітики пов'язують, насамперед, з останніми досягненнями розробників протоколу, які приступили останнім часом до активної імплементації рішення в робочі процеси великих банків в США, в Азії і на Близькому Сході.

Так, 15 грудня, до тестування блокчейн-технології Ripple для здійснення транскордонних платежів під керівництвом SBI Ripple Asia, приступили японські і південнокорейські банки. У разі успішних результатів перші реальні транскордонні платежі між Японією і Південною Кореєю будуть здійснені навесні 2018 року. За допомогою токену XRP банки мають намір знизити комісії аж до 60%, в порівнянні з традиційними інструментами.

Також, в кінці листопада, повідомлялося, що запуск платформи для транскордонних платежів у реальному часі на базі технології Ripple планують корпорація Standard Chartered, індійський Axis Bank і RAKBANK з ОАЕ.

Крім того, в грудні, ціна Ripple разом з Ethereum і Litecoin з'явилася у використовуваній професійними учасниками фінансового ринку комп'ютерній системі Bloomberg Terminal.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?