Білорусь легалізувала майнінг і операції з криптовалютами

CryptoExplorer         Немає коментарів         Білорусь
491 перегляд
У Білорусі легалізували майнінг і операції з криптовалютами, включаючи інвестиції за англійським правом.

Декрет «Про розвиток цифрової економіки» підписав президент країни, Олександр Лукашнко, повідомляє «Інтерфакс». Відповідну заяву голова держави зробив сьогодні на зустрічі з представниками ділових кіл.

«Головна мета документу - створити такі умови, щоб світові IT-компанії приходили в Білорусь, відкривали тут свої представництва, центри розробок і створювали затребуваний в світі продукт», - цитує президента його прес-служба, - «Друга мета декрету - інвестиції в майбутнє. Це IT-кадри і освіта. Третя - впровадження новітніх фінансових інструментів і технологій».

Основні норми декрету вступлять в силу через 3 місяці після його офіційного опублікування. Деякі положення документу вже відомі. Як повідомило «Інтерфаксу» анонімне джерело, в Білорусі до 1 січня 2049 року продовжено термін дії спеціального правового режиму Парку високих технологій (ПВТ).

Резидентами ПВТ можуть стати IT-компанії, зокрема, ті, які здійснюють майнінг і торгівлю криптовалютами. Декрет максимально спрощує їх діяльність. Наприклад, їм дозволяється здійснювати операції з електронними грошима без ряду обмежень і відкривати рахунки в закордонних банках без дозволу Нацбанку.

Крім того, для цих компаній передбачені податкові пільги. Також від ПДВ будуть звільнені іноземні компанії, які надають резидентам ПВТ маркетингові, рекламні, консультаційні та деякі інші послуги. Декрет також надає можливість інвестувати за британським правом. Скасовано візи для іноземних працівників і засновників резидентів ПВТ. Повністю дозволені обіг токенів і майнінг, причому токени і доходи від операцій з ними не підлягають декларуванню і до 1 січня 2023 року не обкладаються податками.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах