Tether запускає нову платформу

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether
219 переглядів
Стартап з Санта-Моніки, відомий своїм прив'язаним до долара токеном, через проблеми з безпекою хоче запустити нову платформу. На сайті компанії представлений цілий план дій, згідно з яким Tether збирається відновлюватися після хакерської атаки, в ході якої було вкрадено токенів на суму $ 30 мільйонів. Також компанія працює над відшкодуванням коштів користувачам.

Раніше вже повідомлялося, що платформа Omni Foundation, яка працювала над створенням токена Tether, розробила нову версію програмного забезпечення Omni Core, і воно заморозило всі викрадені токени.

Tether зазначає:

Таким чином ми уникнемо використання токенів на рівні протоколу. Це було нелегке рішення, але воно допоможе нам запобігти подальшим проблеми і захистити спільноту.


В зв'язку з оновленням, Tether відкрив службу гаманців і тепер користувачі зможуть виводити свої активи.

Поки відомо мало, але Tether заявив, що припинить роботу зі старими гаманцями і адресами, хоча реєстрація на новій платформі поки що недоступна.

Стартап радить користувачам обмінювати токени tether на інших біржах.

Tether також працює над оновленням своїх умов і сервісів, відштовхуючись від побажань спільноти, а аудиторська компанія Friedman LLP продовжує свою роботу над перевіркою бухгалтерського балансу за станом на 30 вересня 2017 року.

На закінчення фірма підтвердила, що баланси активів, зазначені на веб-сайті, є точними, заявляючи: «Зворотні припущення є необґрунтованими».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?