«Інтерактивний перформанс» Forkgen дозволяє створити будь-який форк Bitcoin за вашим бажанням

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
681 перегляд
Так звані форккойни, або «первинні пропозиції форків» (Initial Fork Offering, IFO), - це альткойни, які відокремилися від Bitcoin і вони зараз в тренді. Тенденція почалася з серпневого запуску Bitcoin Cash, який привів до створення третьої криптовалюти за ринковою капіталізацією. Тепер Bitcoin Cash торгується на найбільших біржах і представлений в популярних криптовалютних гаманцях. Другий форк Bitcoin, Bitcoin Gold, також цілиться в топ-10. Тому не дивно, що в останні кілька тижнів була анонсована серія нових форккойнів: Bitcoin Diamond, Lightning Bitcoin, United Bitcoin і інші.

Більше того, починаючи з цього тижня кожен охочий може створити свій власний форккойн в кілька клацань мишки. Forkgen дозволяє користувачам налаштовувати параметри нового форку Bitcoin за допомогою зручного веб-сайту.


Сервіс створений анонімним розробником під нехитрим ніком One, якому допомагає Two, «громадський медіаінтерн» Forkgen.

Two розповів виданню Bitcoin Magazine, що метою сервісу є «демократизація створення форків Bitcoin». За його словами, досвід провідних розробників показав, що навіть їм занадто складно створювати форк Bitcoin-блокчейну без критичних помилок (таким чином він послався на недавній невдалий запуск SegWit2x). Forkgen створює рівні умови, в яких кожен може легко створити робочий форк.

Щоб протестувати цей сервіс, в Bitcoin Magazine вирішили створити власний форк.

Forkgen дозволяє вибрати ім'я і трилітерний тікер для своєї монети, а також межу ваги блоку і висоту блоку для форку. Користувачі Forkgen також можуть вирішити, чи хочуть вони реалізувати захист від повторного відтворення, який перешкоджає випадковій втраті монет. Ще сервіс дозволяє вибирати літери і цифри, з яких будуть починатися адреси та приватні ключі, а також кут нахилу логотипу Bitcoin.

В результаті Bitcoin Magazine створив Bitcoin Magazine Cash з тікером BMG. Видання обрало сильний захист від повторного відтворення і виставило ліміт розміру блоку в 20120501 - це дата заснування журналу.

Будь-кому, хто на момент створення Bitcoin Magazine Cash є власником Bitcoin, має бути нараховано відповідну кількість безкоштовних BMC. Поки неясно, чи будуть біржі нараховувати такі альткойни, але Two передбачає, що вони зобов'язані це робити:

Біржа повинна розподілити всі монети, незважаючи на системні витрати і ризики для безпеки. Хто вони такі, щоб вирішувати, що робить одну «вилку» легітимною, а іншу - ні?


Як і Coingen, нині вже неіснуючий генератор альткойнів, Forkgen дозволяє легко створювати форки Bitcoin, перспективи яких, втім, як і в тисячі альткойнів, сумнівні. Coingen був запущений під час першого великого буму альткойнів в 2013-2014 роках і генерував такі альткойни, як Dogecoin, Vertcoin і Viacoin.

Хоча на своєму сайті сервіс описує себе як «інтерактивний перформанс», Two каже, що Forkgen - це не жарт.

Це дуже серйозно. Читайте FAQ. Forkgen - втілення Істинного Бачення ™ Сатоші, в якому збільшення блоку добре для масштабування, а безліч ланцюжків - ще краще.


Вихідні тексти BMG можна скачати для Windows, Mac і Linux. Проте Bitcoin Magazine не гарантує справжність цих файлів, які були надані Forkgen, і зазначає, що не підтримуватиме створений в порядку експерименту форк.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?