Чому громадяни США не можуть брати участь в криптовалютних ICO?

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
357 переглядів
З огляду на поточну популярність криптовалютних ICO в світі, слід очікувати, що у звичайних людей виникає багато різних запитань. Одне з таких запитань, яке найчастіше задають звичайні користувачі, чому більшість ICO не допускають до участі громадян США. Існує багато причин, чому існує дане обмеження, хоча його дуже легко обійти.

Той, хто брав участь в криптовалютних ICO або pre-ICO, міг помітити, що ці інвестиційні пропозиції мають обмеження для резидентів США. У деяких проектів є додаткове обмеження по участі для громадян Сингапуру. Очевидно, що ці два регіони не прихильно ставляться до ICO, головним чином через юридичні міркування.

Сполучені Штати мають досить суворе законодавство в галузі інвестування. Тільки акредитовані інвестори можуть брати участь в розміщенні цінних паперів. Незважаючи на те, в ICO залучення інвестиційних коштів йде в обмін не на коштовні папери, а на цифрові маркери проектів, регулюючі органи вважають, що це не має принципової відмінності. Багато ICO, які ми бачили, можуть вважатися традиційним залученням капіталу.

Природньо, що команди, які проводять ICO, не можуть гарантувати, що інвестори, які акредитовані в США, не будуть у них брати участь. Можна, звичайно, прийняти технічні заходи, щоб запобігти інвестування в ICO громадян США, але ці обмеження можна легко обійти. Зараз ICO, як правило, запитують на початку реєстрації - чи є ви громадянином США, але ніхто не перевіряє, чи правильні дані ви вказали. Деякі проекти використовують дані геолокації для блокування громадян США, але це легко можна обійти за допомогою проксі-серверу або VPN.

Деякі великі ICO вдаються до послуг юристів, щоб повністю пропрацювати можливі правові наслідки такого виду фінансування в окремих країнах. Якби вони не дотримувалися таких заходів, то цілком можливо, що інвестування в ці проекти за допомогою криптовалют могло б вважатися кримінальним злочином в США. У цьому в разі, SEC (комісія з цінних паперів та біржової діяльності в США) може почати розслідування відносно конкретного ICO, хоча таке малоймовірно. Порушення законів про цінні папери в США - це не те, з чим хто-небудь хоче мати справу. Крім того, ці закони можуть застосовуватися щодо неамериканських компаній.

Очевидно, що питання регулювання ICO - це лише питання часу. І в майбутньому ми можемо побачити і кримінальні переслідування проектів які не дотримуються необхідних правил залучення капіталу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах