Мережеві транзакції Lightning розгорнуті у головній мережі Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
246 переглядів
Мережеві транзакції Lightning успішно розгорнуті у головній мережі Bitcoin, що є першим кроком в технічному оновленні, і, швидше за все, змінить роботу користувачів, повідомляє Bitcoinist.

Технологія Lightning Network з'явилася у версії RC1 і готується до запуску бета-версії в основній мережі Bitcoin. На сьогодні це найбільш очікувана технологічна новинка для Bitcoin, так зване рішення «другого рівню». За допомогою Lightning користувачі зможуть майже безкоштовно виконувати величезну кількість транзакцій поза блокчейном.

Бета-версія для mainnet повинна з'явитися трохи пізніше, але користувачі вже можуть оцінити переваги технології. Платформа в тестовій мережі для транзакцій Lightning дозволяє створити гаманець і отримати уявлення про те, як працює технологія з використанням тестових Bitcoin (tBTC). Транзакції займають лише декілька секунд.


Кожне просування в розробці Lightning - позитивна інформація для інвесторів, які хочуть зосередитися на Bitcoin, як на платіжному засобі на додаток до його використання в якості інвестиційного інструменту. Це дозволить Bitcoin-у знову відірватися від найближчого конкурента - BCash.

В міру того, як криптовалюта залучає нових користувачів, комісія за транзакції продовжує зростати і в цьому місяці перевершила 1000 сатоші за байт, що призвело до розчарування багатьох користувачів і сервісів, які переходять на інші криптовалюти.

Коментуючи перспективи проекту на наступний рік, співзасновник проекту Lightning, Елізабет Старк, сказала, що вона «з нетерпінням чекає більшого, чого ніхто ніколи не робив».

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?