Мережеві транзакції Lightning розгорнуті у головній мережі Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
442 перегляди
Мережеві транзакції Lightning успішно розгорнуті у головній мережі Bitcoin, що є першим кроком в технічному оновленні, і, швидше за все, змінить роботу користувачів, повідомляє Bitcoinist.

Технологія Lightning Network з'явилася у версії RC1 і готується до запуску бета-версії в основній мережі Bitcoin. На сьогодні це найбільш очікувана технологічна новинка для Bitcoin, так зване рішення «другого рівню». За допомогою Lightning користувачі зможуть майже безкоштовно виконувати величезну кількість транзакцій поза блокчейном.

Бета-версія для mainnet повинна з'явитися трохи пізніше, але користувачі вже можуть оцінити переваги технології. Платформа в тестовій мережі для транзакцій Lightning дозволяє створити гаманець і отримати уявлення про те, як працює технологія з використанням тестових Bitcoin (tBTC). Транзакції займають лише декілька секунд.


Кожне просування в розробці Lightning - позитивна інформація для інвесторів, які хочуть зосередитися на Bitcoin, як на платіжному засобі на додаток до його використання в якості інвестиційного інструменту. Це дозволить Bitcoin-у знову відірватися від найближчого конкурента - BCash.

В міру того, як криптовалюта залучає нових користувачів, комісія за транзакції продовжує зростати і в цьому місяці перевершила 1000 сатоші за байт, що призвело до розчарування багатьох користувачів і сервісів, які переходять на інші криптовалюти.

Коментуючи перспективи проекту на наступний рік, співзасновник проекту Lightning, Елізабет Старк, сказала, що вона «з нетерпінням чекає більшого, чого ніхто ніколи не робив».

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах