Курс Bitcoin просів на тлі дезінформації про закриття бірж в Південній Кореї

CryptoExplorer         Немає коментарів         Південна Корея Bitcoin
660 переглядів
Напередодні нічного падіння ціни Bitcoin в район $ 13 500, ряд ЗМІ повідомив, що влада Південної Кореї має намір заборонити діяльність криптовалютних бірж. Джерелом неправдивої інформації стало місцеве видання, яке посилалося на близького, до центру прийняття рішень, урядовця.

Ця новина з'явилася на тлі інспекцій в офісах бірж і загальної негативної позиції південнокорейського уряду, щодо криптовалютної індустрії. Прем'єр-міністр країни навіть заявляв, що цифрові валюти "корумпують молодь". Він також наказав сформувати робочу групу для дослідження криптовалют як інструменту для створення фінансових пірамід і спекулятивних схем.

Крім того, Південна Корея стала однією з небагатьох країн, які зважилися повністю заборонити проведення ICO, що вже говорить на користь рішучості влади. Фінансовим компаніям також забороняється взаємодія і торгівля криптовалютами.

Однак голова Комісії з фінансових послуг (FSC), Че Йонку, заявив, що для заборони криптовалютних бірж і транзакцій потрібні серйозні правові підстави.

На даний момент мова йде тільки про дотримання стандартів у сфері захисту прав споживачів і запровадження KYC-процедур. Влада має намір регулювати діяльність криптовалютних бірж в рамках вдосконаленого AML-законодавства, але не забороняти їх.

Варто зазначити, що загальним новинним фоном могли скористатися зацікавлені в дампі ціни Bitcoin сторони, запустивши дезінформацію для того, щоб закупитися на низах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах