Курс Bitcoin просів на тлі дезінформації про закриття бірж в Південній Кореї

CryptoExplorer         Немає коментарів         Південна Корея Bitcoin
317 переглядів
Напередодні нічного падіння ціни Bitcoin в район $ 13 500, ряд ЗМІ повідомив, що влада Південної Кореї має намір заборонити діяльність криптовалютних бірж. Джерелом неправдивої інформації стало місцеве видання, яке посилалося на близького, до центру прийняття рішень, урядовця.

Ця новина з'явилася на тлі інспекцій в офісах бірж і загальної негативної позиції південнокорейського уряду, щодо криптовалютної індустрії. Прем'єр-міністр країни навіть заявляв, що цифрові валюти "корумпують молодь". Він також наказав сформувати робочу групу для дослідження криптовалют як інструменту для створення фінансових пірамід і спекулятивних схем.

Крім того, Південна Корея стала однією з небагатьох країн, які зважилися повністю заборонити проведення ICO, що вже говорить на користь рішучості влади. Фінансовим компаніям також забороняється взаємодія і торгівля криптовалютами.

Однак голова Комісії з фінансових послуг (FSC), Че Йонку, заявив, що для заборони криптовалютних бірж і транзакцій потрібні серйозні правові підстави.

На даний момент мова йде тільки про дотримання стандартів у сфері захисту прав споживачів і запровадження KYC-процедур. Влада має намір регулювати діяльність криптовалютних бірж в рамках вдосконаленого AML-законодавства, але не забороняти їх.

Варто зазначити, що загальним новинним фоном могли скористатися зацікавлені в дампі ціни Bitcoin сторони, запустивши дезінформацію для того, щоб закупитися на низах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?